Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya:Zotac GeForce GTX...

BaraGeri kérdése:

Videókártya:Zotac GeForce GTX 970-4Gb, ezzel a procival:Intel Core i5 4690vagyCore i5 4690K jól passzol? Továbbá milyen alaplap és táp érdemes ezekhez? Neten nézelődve alaplapnak én az Asus H97-PLUS-ot láttam, tápnak pedig egy Corsair VS550 - 550W-t.

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 19:26
 1/3 Bence2601 ***** válasza:
Igen jól passzol, a K akkor kell ha szeretnéd magasabbra emelni az órajelét, és ezzel megnövelve a teljesítményét viszont akkor kell külön processzor hűtő és Z97-es alaplap, mert az engedélyezi a processzor tuningot. A videokártyához annyit fűznék hogy én is GTX970-et terveztem, az egy szériahibás kártya (ha ezt nem tudtad akkor most figyelj!) a 4GB VRAM-ból 3,5GB-ot gyorsan tud használni viszont ha a maradék fél GB-ot is kell használnia akkor belassul. Mikor megérkezett az új AMD széria akkor váltottam át, az R9 390 olyan árban van mint a GTX970 de kicsit erősebb és 8GB videomemóriával rendelkezik amit a fullhd nem használ ki de hosszabb távra lesz elég mint a 3,5GB-os 970. A tápegységnél nagyon fontos hogy minőségi legyen mert ha az bedöglik akkor halálba viheti a hardvereket, én nem annyira vagyok otthon tápegység témában de az FSP Raider 550W-ot tudom ajánlani, sok jót olvasni róla és én is azt tervezek.
2015. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.Utánna olvastam ennek a hibának és igen csak keményen átvertek mindenkit...Viszont!A 4 gigát csak akkor használja ki ha 1080p felett használjuk tehát 1440p stb stb..Nekem 1080p-s monitorom van és azzal nagy baja nincs a kártyának ha jól értesültem.
2015. dec. 5. 21:25
 3/3 SylwerStone ***** válasza:
1080p-re teljesen megfelel a GTX 970
2015. dec. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!