Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy kormányt és...

Lallee2002 kérdése:

Ha veszek egy kormányt és külön egy váltót akkor fognak működni ugye?

Figyelt kérdés
Azt terveztem veszek egy kormányt amihez botváltó van, és veszek egy 5 sebességes váltót, ezeket USB n osszekapcsilom a géppel és fognak e működni?

2015. dec. 6. 06:50
 1/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Elméletileg igen, de szerintem programja fogja válogatni hogy beveszi e az adatokat rendesen .
2015. dec. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam veszek egy logitech váltót meĺlé pedált bár azt meg nem találtam és vmi olcsóbb kormányt
2015. dec. 6. 07:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet csak külön logitech pedált venni? Vagy kormánnyal együtt de jobb lenne külön külön pls SOS
2015. dec. 6. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan írd le, hogy miket is szeretnél venni.

Ha minden igaz, a Logitech külön kapható váltója nem usb-s, hanem "egyedi" csatlakozót használ, amit G25,G27, G29/920 kormányokhoz tudsz csatlakoztatni.

Vagy marad az átalakító, de ugye az is pénz.

2015. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már mindegy egybe szeretném megvenni de ha tudnál (tudnátok) oldalakat lüldeni ahol még forgalmazzák a g25/g27et akkor azt megköszönném
2015. dec. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!