Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI R9 270X 2GB videokártyámna...

MSI R9 270X 2GB videokártyámnak minden számítógép bekapcsoláskor 100%-on pörög a ventilátorja, miért?

Figyelt kérdés
legfrisebb drivert használom, az új Radeon Settings azt írja. (ami a Catalyst helyett lett)
2015. dec. 6. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Gaming kiadás, vagy a másik?


Nekem meg pont az ellenkezője a bajom... :) Inkább megsül, de nem kezdi el hűteni normálisan...


Eredeti driver-el próbáltad? Esetleg egy kártya BIOS frissítés segíthet rajta.

2015. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
34%

AMD! :D


regebben nem csinalta?


semmit nem modositotal a hardverben meg szoftverben? csak ez a driver?

vagy ez volt az elso hogy kiprobaltad?


nem melegszik tul?


lehet hibas a vga, tulmelegedhet gephaz vagy tapegyseg miatt, ez utobbi miatt ugye rosszul is mukodhet es tonkre is mehet...

2015. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Közveszélyes Kontár nevű felhasználó válasza:


AMD! :D



Ezt elengedem megjegyzés nélkül :) :) Igazi öszvér az a kártya...

2015. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
gaming kiadás. és úgy gondolom azóta csinálhatja hogy kiadták a hibás drivert, de elvileg már frissítették.. minden bekapcsoláskor automatikusra rakom a ventilátort, azt már nem tudom mennyire hűti úgy a vidikarit mikor például gta5-özök. sosem hallottam még a kártyát bármilyen játék alatt hangosan pörögni
2015. dec. 6. 13:27
 5/17 A kérdező kommentje:
a processzor hűtő szokott felerősödni játék közben, de mióta levettem a gépház egyik oldalát azóta az is csendeske :)
2015. dec. 6. 13:29
 6/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#4 akkor reggebbi drivert kell keresni ha problemat jelent, lemezt nem adtak hozza? aztan egyszer csak "ujbol" javitjak
2015. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
van lemez, de az már elég régi driver ami azon van szerintem, és jó pár játéknak tuti nem tetszene, és a teljesítmény is csökkenne
2015. dec. 6. 13:31
 8/17 anonim ***** válasza:

Érdekes. Nem biztos, hogy driver baj lesz ez. Inkább kártya BIOS.


Amikor bekapcsolod, akkor még a rendszered sem indul el, nemhogy a driver.Már ha a bekapcsolás alatt egyre gondolunk.


Nekem is az a verzió van a legfrissebb Radeon nevezetű valamivel :)

2015. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Automata üzemmódban is használhatod nyugodtan. Egyébként profilozható is, ha jól emlékszem. De lesz hangja ha igazán melege lesz. Én azzal szoktam átszellőztetni a motyót :)
2015. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
kártya biost nem lehetséges frissíteni mivel a legfrissebb van fent :D
2015. dec. 6. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!