Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes még iPhone 4S-et...

Érdemes még iPhone 4S-et venni? Vagy már elavultnak számít mint az én jelenlegi Galaxy S3-mam?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó telefon, nekem sokáig volt és még sok embernek van. Ha nem akarsz mindig a legújabb Ios-ra frissíteni és minden egyes új alkalmazást letölteni akkor jó! :)
2015. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elavult már, ismerősöm is nemrég vett, de mindig panaszkodik hogy lassú. Ha 8GB-os, akkor még a hely is nagyon kevés.


Minimum iPhone 5 kell.

2015. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egy mai darab, az biztos. Ha nem vársz el tőle nagyobb teljesítményt, mint egy belépőszintű telefontól, akkor a mai napig helytáll, de a hasonló korú androidos telefonokkal szemben nagyjából annyi előnye van, hogy az iPhone 4S még megkapja az OS frissítéseket.
2015. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem 2018 ig az volt
jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!