Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadnak ezek a játékok?

Miért akadnak ezek a játékok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy olyan gondom , hogy nem értem hogy miért akad a gépemen például a bf4 hardon és lowon, valamint az AC unity lowon 22 fps, dying light is 22-23fps. Néztem a kártyáról gameplay/teszt videókat , és nem értem az indokot, ott sokkal jobb grafika mellett mennek a játékok, mint nálam. A Battlefield4 66%-ot eszik a processzorból , ramból 1 gigát, mégis akad.

Konfigurációm:

amd phenom ii x4 965 4mag 3,4ghz

kingston 4gb 1333mhz cl9 ddr3

ASRock 960GM-GS3 FX

hd 7850 2gb ddr5 256bit, overdriveban felhúzva 1050/1450

2TB seagate barracuda

Válaszokat előre is köszönöm..



2015. dec. 6. 19:12
 1/7 OldHunter ***** válasza:

Kevés a RAM mennyisége.

Játékra minimum 8GB.

2015. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de még így se fogyaszt játékkal együtt a rendszer 3gb-t memóriát ..
2015. dec. 6. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Első ránézésre csak az alaplap tűnik lespóroltnak. Mi a táp pontos típusa?
2015. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fsp hexa 400
2015. dec. 6. 19:35
 5/7 A kérdező kommentje:
kis kutatás után szemen szúrt, hogy a sata2 csatlakozó 3gb/s. Ez lehet a baj?
2015. dec. 6. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, de a hexa belépőszintű táp és nem alkalmas húzásra. Próbáld meg visszaállítani a videokártyát. Továbbá érdemes a hőmérsékletet is figyelni.
2015. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyományos winyóról is mennek ezek a játékok, csak a betöltés lesz sokkal hosszabb...tízszer hosszab!!! :)


Nekem is hasonlóan gyenge gépem volt és csak egy kicsit erősítettem rajta, de sokkal jobb lett a játék.


A lényeg szerintem:


A BF4 HIVATALOS GÉPIGÉNYE KÖSZÖNŐ VISZONYBAN SINCS A VALÓSÁGGAL ÉS CSAK A SINGLE PLAYER MÓDRA IGAZ!!!!! A MULTIHOZ SOKKAL ERŐSEBB GÉP KELL!!!!


A procid kicsit gyengécske, egy INTEL q9600-al már low-on szépen futna a játék, de a Te amd procid még az intel q9400-es szintjét sem éri el!


A bf4-hez MINIMUM 6 giga ram kell a multiplayer játékhoz!


Egy gamer gépbe SSD-kell az akadásmentes futáshoz és a gyors betöltéshez!


Próbáld inkább a BF3-at az is csúcsszuper játék, már 2-3 ezer forintért megvehető az origin-en és nagyon megéri!!! Sok játékos van még ott is!!!

2015. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!