Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb videokártya...

Melyik a legjobb videokártya márka?

Figyelt kérdés
Az ár-érték arány is fontos lenne meg az hogy meddig bírja és hogy mennyire hangos.
2015. dec. 7. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi szimpatikus , nekem sapphire , msi , gigabyte.
2015. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az Asus Strix-ről vélemények?
2015. dec. 7. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
asus strix a legrosszabb de tényleg nem csak egy utáló vagyok én nagyon szerettem de a többi mellett nagyon rossz NVIDIA: msi,gigabyte,EVGA AMD: msi,sapphire
2015. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem hogy mi volt vele a gond, mert több helyen írták hogy milyen jó? De lehet arra gondolsz hogy az árához képest (mert ez azért sokkal több mint mondjuk egy Gigabyte) nem ad semmivel sem többet.
2015. dec. 7. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:

380X-es és ez alatti AMD kártyákon nem rossz hűtés a Strix,de egy MSI TF5 vagy egy Nitro sokkal jobb.

390,390X-szen nem ajánlott a Strix

nekem ezek a szimpi gyártók:PowerColor,HIS,Sapphire,MSI

2015. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az átlag felhasználónak, amíg el nem kezded húzni az órajeleket, addig teljesen tökmindegy, milyen márka. 1-2FPS különbséget láthatsz benchmarkokon, de ez olyan elenyésző, hogy gyakorlatban jelentősége nincs.
2015. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 timtam válasza:
GIGABYTE:DDDD
2017. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!