Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GB GTX970 G1 gaming képes...

GB GTX970 G1 gaming képes kezelni 3 monitort?

Figyelt kérdés

Hello!


Jön a karácsony, gondoltam veszek magamnak monitort. Jelenleg 1 TV, 1 tv monitor meg egy sima monitor van rákötve a gépre, de mindegyik más felbontású, ezért egy ponton az egér folyton megakad (+ a sima monitorban már van 2 csíknyi pixelhiba is).

Mivel a TV-t ritkán használom, inkább csak 2 monitor van használatban, a tv monitor + a sima monitor, de ezt teljes mértékben kihasználom. Ezért gondoltam rá, hogy lehet 3 kéne.


Viszont nem tudom mennyire bírná el a 3 monitort (1920*1080asokat) + a TV-t a gtx kártyám. Nem örülnék neki, ha 4k-ban megnyitnék egy játékot és azt mondja rotty.


4k-hoz kéne kártyát is cserélni, vagy szerintetek vinné a mostani a 3 monitort?



2015. dec. 7. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve sima felhasználásnál (1 3d tervező itt, egy ts ott, egy weblap amott, egy X-edik program megint máshol) hogy bírná a kártya a 3 monitort?
2015. dec. 7. 21:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Elbénázott VRAM kihasználás miatt nem nagyon ajánlanám.
2015. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá Prohardveren,ott biztos tudnak válaszolni.Itt gyakorikérdéseken szerintem senki nem használ ennyi monitort.
2015. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is a vram miatt kérdeztem, nem akarok feleslegesen venni monitort, ha nem megy.
2015. dec. 8. 10:38
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

jatektol fugg, 4K hoz a 980 sem eleg se a 390X

de egy koztes felbontast még a 970 is bir legtobb helyen

WQHD

2015. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha 4k-ban nem is sima hd-ban elvileg simán, ha jól tudom 4k-ban max 1 monitort bír a 4k de sima hd-ban 3-at simán kisebb felbontásban talán 4-et is
2016. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!