Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Következő gondom van, néha a...

Következő gondom van, néha a Win 10 újraindítás után átkapcsol magától az Intel integrált videó kimenetre így csak akkor kapok képet, ha átdugom a HDMI-t az alaplapra, de miért csinálja ezt és hogy állítom vissza VGA-ra?

Figyelt kérdés
GTX 970 legfrissebb driver fenn van. NEM LAPTOP, PC-ről van szó. Windows 10 újratelepítés is meg volt már.

2015. dec. 8. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Biosban mi van beállítva elsőként inicializálandónak?
2015. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biosban tiltsd le az integrált vga-t.
2015. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben és ha úgyse kapok képet, akkor ha letiltotam az integráltat, az alaplapról se fogok képet kapni nem? És akkor igen csak meg lezsek lőve ha nem fogok sehol semmit látni bárhova dugom a HDMI-t. Még a BIOS-t se. Vagy ezt rosszúl gondolom? BIOS-t látni fogom még ha le is van tiltva?
2015. dec. 8. 14:36
 4/10 MGéza ***** válasza:
Nem kell letiltani, egyszerűen csak állítsd be preferáltnak. Ez a beállítás annyit tesz, hogy ha van pci-e eszköz csatlakoztatva, akkor automatikusan azt fogja használni.
2015. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Itt kikapcsoltam most az Intel Processor Graphics-t:

[link]


És ilyen egyéb beállításaim vannak, nem egészen értem melyikre gondolsz még:

[link]

[link]


Egyébként kikapcsoltam az Intelt és továbbra is csinálja, hogy újraindításkor, avgy a bIOSból kilépés után nem jön kép. Pedig hallom ahogy bejeltkezik a Windowsba csak nem látom. És sok sok Reset meg kikapcsolás után jön újra a kép. De viszont most nincs kép ha a HDMI-t az alaplapra teszem.

2015. dec. 8. 15:20
 6/10 MGéza ***** válasza:
Lehet, hogy nem okés valami azzal a pci-e slottal, ha jól látom a lapodon 2 is van. Másikban próbáltad már, ott mit csinál a kártya? Persze maga a kártya is lehet hibás.
2015. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hibás lehet hogy nem :/ gépemben minden garis, de nem egybe sajnos. Most ha vissza is vinném nem biztos, hogy találnak hibát. Lehet a slot a hibás, akkor a lap, de lehet a vga, de lehet tápellátás hiba is. :/ Faszán meg vagyok lőve és már kifogytam az ötletekből.
2015. dec. 8. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Az initial display output a megfelelő pcie slotra állítva, intel enableden teljesen jó kell legyen. Milyen és mekkora táp?
2015. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy FSP Raider 750W van.
2015. dec. 9. 07:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kifogytam az ötletekből, a videokártya a gyanús.
2015. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!