Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet, ritkaságnak...

Mennyit érhet, ritkaságnak számít?

Figyelt kérdés
Ez a alaplap mennyit érhet? Sokat gyártottak belőle a világon? Az alaplap mennyi lehet? Na és benne a ramok? Sajnos nem tudtam tesztelni, nem tudom hogy jó-e. Ramok méretét sem tudom. A profi 1.8ghz, alaplap neve: Abit THZII

2015. dec. 8. 16:06
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


keresgelni kell van e regi pc alkatresz gyujto... nekem nem tunik kulonlegesnek

2015. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alaplap soha az életben nem lesz ritkaság.
2015. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 T/Z ***** válasza:

Intel 850-es chipset.

Ez még a nagyon korai Pentium 4-esek chipsetje volt, igazából nem jó semmire mert "igazi" pénégyes processzorokat nem kezel.


Intel 865-ös, 875-ös chipsetek voltak a normális Pentiumok alá való alaplapok, azokat még P4-es konfigokhoz lehet adni-venni, mivel ilyen netezős gépeket még lehet belőlük csinálni.


Ez az alaplap inkább csak elektronikai hulladék kategória. Esetleg meghirdeted egy 500-asért, ezresért, és lehet valaki elviszi, de ha leadod e-hulladéknak, azzal jobbat teszel a világnak. :)

2015. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T/Z ***** válasza:

Ja és az abit, mint gyártó már megszűnt, tehát a driver támogatás sem úgy megy, h "felmegyek Abit oldalára", és leszedem onnét, mert nincs az Abitnak oldala már.

(a szerevereket hivatalosan lekapcsolták)


Ettől függetlenül lehet hozzá találni drviereket természetesen, csak macera ez is.

2015. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!