Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte gf gtx 460-as videóká...

Gigabyte gf gtx 460-as videókártyát megéri lecserélni Sapphire Radeon hd 7790 dualx oc-kártyára? (Lehetőség miatt)

Figyelt kérdés

Nem is akartam lecserélni a videókártyát, mert tökéletesen megfelel nekem a gtx 460 is, csak most szinte ingyen jutnák a hd7790-es kártyához.

Hány %-al lenne gyorsabb, jobb az uj kártya?

Pl BF3-ban kapnák +fpst azonos grafikai beállítások mellett?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. dec. 8. 20:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt még inkább ideírom, hogy nem videókártya csere előtt állok, csak unokatesómtol jött a lehetőség, hogy ha felutazok az ország másik végébe a kártyáért akkor megkapom, szóval jegyárba hozzájutnák.


Viszont ha nem nagy a külömbség közöttük, akkor nem veszek ki szabit miatta, nem szedem szét a gépemet és nem telepítem újra a windowst + a rengeteg alkalmazást a másik kártya miatt.

Ezért szeretném tudni van e lényegi előrelépés a hd7790-el.

2015. dec. 8. 21:04
 2/4 hypno ***** válasza:

[link]


Egy videokártya miatt nem kell új rendszert telepíteni. Csak egy másik videodriver kell.

2015. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A HD7790 valamivel jobb de én nem utaznék el érte az ország másik felére. :)


A HD7790 elviszi ultrán a bf3-at. A GTX 460-t te tudod.

2015. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De még mennyire megéri.


Amikor megjelent a HD7770,akkor nagyjából egy szinten volt vele a GTX460.

Ma már bőven vezet a HD7770,a HD7790 értelemszerűen mégjobb.


GCN architektúrás kártyával manapság már csak a GTX7xx és GTX9xx szériás kártyát érdemes összevetni.

2015. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!