Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock fatal1ty b85 alaplap-ró...

Bence2601 kérdése:

Asrock fatal1ty b85 alaplap-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A tervezett gamer gépembe lesz majd alaplap, jelenleg ezt az alaplapot néztem ki. Arra vagyok kíváncsi hogy ez jó alaplap? Nem rossz minőségű remélem, szerintetek van jobb? 25-30 ezer értékben költenék alaplapra 30 ezer-nél többet nem szeretnék kiadni, és csak piros-fekete dizájnos lapot szeretnék, na meg persze 1150-es foglalatút :)

2015. dec. 8. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
menő a neve meg szép.. amúgy ennyiért már h97-es vagy z97-es lap is van.. persze ha nem használatra kell a gép akkor veheted mert szép és design-os de akkor senkinek ne mond el hogy mennyit költöttél egy b85-ös lapra mert bekerülsz a hírekbe mint az év júzerja.. döntsd el hogy használni kell vagy felszögelni a falra?!
2015. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gondom vele.
2015. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy H97-es lapot.20K felett már nem érdemes B85-s lapra költeni.Az MSI biztosan gyárt fekete-piros dizájnos lapokat H97-be is.
2015. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem és H97 Msi meg asrock fekete-piros dizájnos lapok csak 30 ezer felett vannak. Akkor most mit javasoltok?
2015. dec. 9. 07:20
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

azt javaslom hogy vedd le a piros szemuveget


a zold szemuveg a meno


de most komolyan a szin miatt valasztasz? keresgelj sokat sokat biztos lelsz neked tetszo de H97 est


vagy ha meg semmi nincs meg H170 vagyis skylake ban is gondolkodhatsz ilyen magas arban mar...

2015. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

rengeteg piros van ezen tenleg...


2 ram slot amit a ramok eltakarnak


2 pcie slot amibol egyet a vga eltakar


gephaznal termeszetes mozgas kozben ezeket ezekmiatt tehat amugy se nagyon lathatnad


meg van valami piros csatlakozo...


hu tenleg piros dizajnos ez a lap


ha legalabb a hutobordak pirosak lenenek...


es H81 esbol sincs megfelelo szamodra? mert ha lenne ahhoz olcsobban hozzajutnal

ha csak nincs valami extra ezen amire szukseged van, mert amugy eleg extras lapka csak epp a chipset log ki a sorbol...

2015. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

sokan vannak akik sajatmaguk ellensegei

te is az vagy?


H87 Performance 1ezresel dragabb kb.

H97 Killer pedig 4ezresel dragabb kb.


a B85 killer amugy par honapja 20 alatt is ment

ha akkoriban veted voln nem lett voln rossz de igy...


a H97 killer en egy nagy piros hutoborda is van


az a rengeteg extra es a te szamodra nagyon tetszo piros dizajn nem er meg neked kb. 5ezret vagy annyit sem?

2015. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


[link]


nos? What say you in your defense?

2015. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én nekem tetszik a piros fekete dizájnos lap, magát a házat meg mindent olyanra igazítottam hogy ne csak erős legyen hanem szép is azért szeretnék olyat. H97 gondolom újabb technológia meg jobb és 4-5 ezer Ft nem olyan sok csak azért problémáztam az árral mert már így is magas az ára a gépnek mert hosszabb távra szeretném és nem szeretném ha kellene cserélni valamit benne egy ideig, és ha megint emelkedik akkor az életbe nem gyűlik össze a pénz rá. Különben mikor ezt a b85 lapot kinéztem 24 ezer volt, szerintem most a karácsony miatt emelik az árakat de majd csak lentebb megy valamikor az ár és akkor le lehet rá csapni. Akkor ha azt mondjátok itt többen is hogy a H97 jobb választás akkor ugyan ebből a fajtából a H97 Killer lapot választom.
2015. dec. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!