Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket monitort/tvt vegyem...

Melyiket monitort/tvt vegyem meg ha egyszerre szeretnék rákötni a PC-met is és a PS4-emet is?

Figyelt kérdés

Itt a PC-m konfigja:


Asrock Fatal1ty H97 Killer alaplap

Intel Core i5-4460 processzor

Sapphire R9 390 8GB DDR5 Nitro 11244-01-20G videokártya

Kingston 2x4GB DDR3 1600MHz HyperX Fury Black HX316C10FBK2/8 memória

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez

Kingston 120GB HyperX Fury SHFS37A/120G SSD meghajtó

Samsung SH-224DB/RSMS DVD író

FSP 500W Aurum S 500 tápegység

Cougar Solution AF-2 számítógép ház



Főleg ezekkel játszanék:

- Wow: Pandaria, Legion

- Skyrim

- Mortal Kombat 9-X

- Deus Ex (az új)

- Cyberpunk 2077

- Skyrim

- Meg pár FPS


Tehát főként MMO és történetalapú játékok lennének.

Valamint hogy kell elérni, hogy menjen a monitoron vagy a tvn a PC is és a PS4 is? Mit kell beszerezni hozzá? Mit kell mivel összedugni vagy átkapcsolni hogy egyszer ea PC egyszer a PS4 menjen rajta?


[link]


[link]


2015. dec. 9. 12:10
 1/6 hypno ***** válasza:

A TV-n sok bemenet van.

Mindent csatlakoztatsz, és arra van a TV menűjében a jelforrás választási lehetőség, hogy át tud kapcsolni.

2015. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem kell valami cucc hogy egyszerre menjen rajta mindkét gép?


Régen amikor feltettem egy hasonló kérdést de monitorra akartam csatlakoztatni a PC-t is meg a PS4-et is azt írták, hogy valami szerkezet kell hozzá. Most akkor hogy TV-hez csatlakoztatnám nem kel lez a cucc?

2015. dec. 9. 12:34
 3/6 hypno ***** válasza:

A Tv-n van három HDMI bemenet (kettő oldalt, egy hátul)

A PC HDMI-vel csatlakozhat, a PS4 szintén.


Gond akkor volna, ha egy régebbi tv lenne, amin nincs elég bemenet.

2015. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát jelenleg egy nem tudom milyen gyártótól való TV-m van. Lehet vagy 20 kg. Ha az UPC-t kikapcsolom a DVD-t meg be kikapcsol a TV és nem lehet bekapcsolni.


Úgyhogy most úgy döntöttem, hogy mint a PC mind a PS4 TV-re lesz kötve. Arra amit belinkeltem. :) Jobb ez a TV mint a monitor? Csak mert a TV nem IPS. Bár nem értek a technikai dolgokhoz.

2015. dec. 9. 13:16
 5/6 hypno ***** válasza:

#4


Bukszus!!!!

Ne akassz már hasba!


Minek linkeled a tv-t, ha nem arra akarod kötni? Mert az egy Tv? Egyébként megsúgom, hogy aminek 178°betekintési szöge van, az mind jó panel.

2015. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Mint a PC mind a PS4 TV-re lesz kötve."


Ebből nem az jött le, hogy TV-re akarom kötni?

Persze csak abban az esetben ha ugyanolyan szép képet mutat majd a TV mint egy IPS monitor. Bár nem tudom hogy hány hrz-es. Úgy tudom, hogy ami 144hrz-es az a jó. Mert FPS-eknél 144hrz-en nincs képszakadás s hasonlók.

2015. dec. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!