Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pcx vagy aqua vagy bluechip...

Pcx vagy aqua vagy bluechip vagy mall.hu vagy rufusz vagy pcplanet?

Figyelt kérdés

Egy hangfalat szeretnék vásárolni (konkrét típus megvan már) csak azt nem tudom, hogy hol vegyem meg? (utóbbi 2 üzletb 24 hónap garanciát adna, ez kicsit szimpatikusabb) sodexo-t sehol sem fogadnak el, így az ár és megbízhatóság alapján döntenék. Árban mindenhol kb ugyanannyi (+-200Ft) tehát az elsődleges szempont, hogy garanciális ügyintézés gyorsan és hatékonyan történjen egy esetleges hiba esetén. Nem egy csúcskategóriás eszköz, több helyen is olvastam, hogy elsőre hibásat kaptak így cserélni kellet (ellenben jó ár/érték aránya van) tehát megérné.


Mit javasoltok, melyik üzletet érdemes választani?

Mik a tapasztalatok garancia tekintetében?


(ipon-nál is kapható, csak kicsit drágábban, tehát ha a fentiek nem elég megbízhatóak ilyen szempontból, vagy sokat kell várni, stb.. akkor inkább megfizetem a nyugalmat)


Köszi előre is!



2015. dec. 9. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

pcx-től semmilyen módon nem ajánlanám.


Volt velük már problémám ami eléggé sokáig tartott, és pont garanciális ügyintézés miatt. Ha érdekel írj privátot.

2015. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor pcx kilőve! :) Várom a véleményeket a többiről is!

Olyan céget keresek, amelyik körbeugrál és 3x kinyalja a seggem ha ügyintézésről van szó! :D

Nem szeretném, ha heteket ülne a terméken mint egy kotlóstyúk. :)

2015. dec. 9. 16:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a pcx. ÉS kérjél mindenféle extra dolgot, háztól házig, cseregarancia....

Nekem az aquanál 1 hónapig volt a tabletem (hibás terméket kaptam tehát cseregarnica érvényes rá)

1 hónap után hívtak hogy nem beszerezhető válasszak másikat.

2015. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egyre jobb! :D Túl sok extráért nem szeretnék fizetni, mert akkor ugyanott vagyok, mintha egy megbízható üzletben megfizetem a felárat... iponnál csak egy 1000-sel drágább.


Apropó ipon! Róla is jöhet hideg-meleg! Tülök többször vásároltam már, csak eddig szerencsésen hibátlan termékeket, tehát a garanciával kapcsolatban ott sincs tapasztalatom.


Köszi az eddigi válaszokat! :)

2015. dec. 9. 16:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig a pcx-ről rendeltem mindenem, és semmi gondom velük. Gyorsak, precízek. Extra garanciák jól jönnek, én így úsztam meg egy gariztatást (cseregarancia, háztól házig garancia), ingyen 1 hét alatt kicserélték. Én csak ajánlani tudom a pcx-et!
2015. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam neked, mi volt a bajom a pcx-től.


Cseregariért felesleges fizetni, ugyanúgy több hetet vársz rá, mire b*sznak vele valamit a drága pcx-es kollégák.

2015. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös akkor te szerencsés voltál.


Én meg egyáltalán nem. Na de majd még tavasszal lesz egy köröm velük, mert behalt az alaplapon 2 RAM foglalat.

2015. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Milyen alaplap? Gondolom B85-ös. Azokon szeret behalni 2 rám slot.

2015. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hmm. Köszönöm a tapasztalatokat. Elég vegyesek a vélemények. Iponnal van valakinek tapasztalat ilyen szempontból?
2015. dec. 9. 16:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8-as, igen B85M PRO4 alaplap, Asrock.


Alapból 1 rossz volt, akkor még nem foglalkoztam vele, de 2 héttel korábban, alvó módból nem ébredt fel, és ekkor döglött be a második RAM slot.

2015. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!