Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell LG külső dvd...

Hogyan kell LG külső dvd íróval dvd-t írni? Teljesen angol, nem értek belőle semmit sem.

Figyelt kérdés
Ma kaptam, feltelepítettem, de nem tudom, mi micsoda.
2010. márc. 22. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akármilyen DVD-író programmal. Csak azt meghajtót kell kiválasztani az írásnál.
2010. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs normális programom, nem tudom, honnan lehet letölteni. an Nero express, alap változat, de az hibát írt ki írás közben és kiadta a dvd-t, úgyhogy a dvd-t dobhatom is ki...
2010. márc. 22. 20:31
 3/16 anonim ***** válasza:
Modjuk az se mindegy, hogy milyen sebességel írod.... Illetve hogy a gépen mennyi erőforrás van még használatban írás közben. Nem biztosan az íróprogi hibája.
2010. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egy javaslat, ami lemaradt... Vegyél egy újraírható lemezt, azon lehet gyakorolni.
2010. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A peogram ingyenes, alap izé. Már megnyitáskor is ki szokta írni a hibát, kétszer kellett megnyitni.
2010. márc. 22. 20:37
 6/16 anonim ***** válasza:
De mit írt ki? Mi a hiba ?
2010. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy jó és ingyenes íróprogram:

[link]

2010. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most töltök egy másikat, majd ha végre telepítem, akkor majd megpróbálok megint dvd-t írni. Ha nem megy, akkor nemtom mit csinálok, de már dilis vagyok!
2010. márc. 22. 20:43
 9/16 anonim ***** válasza:

Én a nero 6.3.1.6 változatát használom. Tudom, hogy régi, de stabil, kis helyigényű és megbízható. Az újat nem szerettem, mert rendszerezni akart mindent... meg elég nagy helyet foglalt telepítés után.

Íróprogram, amiket én használok: dvd decrypter, nero 6, clone dvd. Eddig mindenre megfeleltek. A gép teljesítménye is közrejátszhat, illetve, hogy a csatolófelületek megfelelően illeszkednek-e. Pl ha usb2-es az író, de a gépen usb1 van, akkor az írási sebességen el kell gondolkozni... (illetve meg kell nézzed, hogy melyik a megfelelő port az írónak.

2010. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Régen én is Nero-t használtam, de letölteni sehol nem lehet normálisat. :(
2010. márc. 22. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!