Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csatlakoztattam egy sulis...

William Tell kérdése:

Csatlakoztattam egy sulis géphez a pendrive-omat, megnyitottam a megfelelő meghajtót, ott csak egy parancsikont láttam, miért?

Figyelt kérdés
A fájljaimat nem jelezte ki és azóta sem találtam őket. A pendrive-ot leformáztam, így újból működik, de nem szeretném, ha ez a hiba még egyszer előfordulna.
2015. dec. 11. 07:55
 1/5 hypno ***** válasza:

Vagy véletlen egybeesés, vagy a suli gépén lévő vírusirtó automatikusan legázolta a kívülről érkezett fájlokat.

Ez csak egy tipp. Tegyél még egy próbát

2015. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 T/Z ***** válasza:
A pendriveot el szoktad távolítani, vagy csak kirántod a gépből?
2015. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A pendrive-val minden okés, itthon működött rendesen (különben nyilván nem tudtam volna rátenni a prezentációm anyagát), szablyosan szoktam eltávolítani (USB biztonságos eltávolítása). Viszont az a gép már több ember pendrive-ját (illetve az anyagokat róla) kinyírta így. (Amúgy a gép rendesen működik, nem "tűnik" vírusosnak, asszem valami 360 total security - soha nem találkoztam még ezzel a vírusirtóval azelőtt - van rajta.)
2015. dec. 11. 11:37
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
Volt aki járt úgy, hogy csak a parancsikont másolta át az adathordozóra. És azt adta be, mint otthoni dolgozatot.
2015. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 T/Z ***** válasza:

Akkor nincs több ötletem.


Ha több ember pendrivejával is eljátszotta már ezt, akkor talán nem ártana újratelepítéssel megszabadulni azon a gépen az ártalmas dolgoktól, hátha utána nem fordul elő.


Esetleg ha rontás van a gépen, egy javasasszonyt kell kihívni, az leveszi róla.

2015. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!