Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a hűtések között?

Mi a különbség a hűtések között?

Figyelt kérdés

GTX960-az nézek, de ahány gyártó, annyi féle hűtést olvasok, és nem tudom eldönteni, hogy mi a különbség. Ebben kérném a segítségeteket, hátha valaki el tudja érthetően magyarázni:


MSI: Aktív

Asus: DirectCu II

Gigabyte: Windforce

Gainward: Phantom


Illetve még annyi, hogy melyik a legjobb.


MSI-t néztem ki, de hirtelen kb 10k-val lett drágább, így kénytelen vagyok más gyártót keresni.

Ha még tudnátok jó gtx960-at linkelni (pontos típust, mert gyártón belül is van kismillió változat), annak örülnék. Max 65 ezer körül


2015. dec. 11. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az aktív hűtés (ellenben a passzív hűtéssel) azt jelenti, hogy a hőcsövek mellett van ventilátor ami besegít a hűtésbe (a mai vga-k szinte már csak aktív hűtéssel vannak ellátva).

A többi az mind az adott márka saját hűtésrendszerének a márkaneve, nagy különbség nincs köztük.

Ezek közül az MSI rendelkezik a legkifinomultabb hűtéssel, azt választanám (és nem csak ezért).

Az EVGA jó gyártó még az Nvidiánál!

Amúgy egy R9 380 2gb-al lehet jobban járnál ebben az árkategóriában (abból az MSI vagy a Shappire).

2015. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Javítás: " (abból az MSI vagy a Shappire)"

Shappire helyett Sapphire

2015. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Maradnék az nvidiánál.

Eredetileg ezt néztem: [link]

De mivel 63 ezerről hirtelen majd 72ezer lett, néztem kicsit olcsóbbat: [link]


Vélemény erről a vga-ról?

2015. dec. 11. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó választás! A Gaming verzió szerintem jobb.
2015. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!