Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy MacBook...

Szeretnék venni egy MacBook White -ot, az alábbi hírdetésnél mire figyeljek oda, milyen rejtett hibák lehetnek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 11. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is arra, hogy ami alá van írva az nem fedi a valóságot. Abban a gépben nem Nvidia kártya van és sosem létezett fekete billentyűzetes. Szóval az is valami buherálás eredménye.


[link]


A DVD nagy valószínűséggel nem működik.

Az akku újonnan bírt 4 órát szóval fogalmam sincs, hogy ez hogyan bírna most ennyit.


De az akku állapotát a coconut battery appal lehet ellenőrizni. Ha utángyártott azt inkább hanyagold. Ezekben a gépekben a gyári akku is elég hamar tönkre ment sajnos. Az utángyártott meg még rosszabb.


A billentyűzet alatt ott ahol felül van a két távtartó a kijelzőn el szokott repedni. A fenti két távtartó alatt és fölött szintén. Ezeket nem árt ellenőrizni.


A snow leopardot még rendesen elviszi, viszont a lion már iszonyat döcögősen fut rajta. Linuxszal jól tuningolható, kb "újjá" varázsolja.


Egy ilyen gépről írok szóval tudom, hogy milyen valójában.


Én nem venném meg ezt a gépet.

2015. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A támogatottsága már elég rossz. snow leoval meg már kb nulla, de a lionnal is eléggé gyér. Ráadásul a lion felzabálja a gép erőforrásait.
2015. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig PC -t használtam, emiatt kicsit járatlan vagyok a témában.
2015. dec. 11. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor se vedd meg ezt. Legalább egy 2011-es de inkább újabb gépet kell venni. Azok még támogatottak és jól is mennek.
2015. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!