Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek olcso, netezős,...

Szerintetek olcso, netezős, néha játékra is használt (pl:fifa 14) gépet amd vagy inteles lapokra érdemes épiteni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 16:54
 1/8 A kérdező kommentje:
*alapokra
2015. dec. 12. 16:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy megy ez, mint általában. Intelen kapsz +2-3 FPS-t, sokkal drágább áron. AMD-n pedig 2-3 FPS-sel kevesebbel megkapod ugyanezt, tízezreket megspórolva.
2015. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Én egy jó laptopot vennék, mert hordozható. Bár, ha ez nem szempont, akkor egy i3-as konfig bőven megteszi egy alsó közép kategóriás videókártyával.
2015. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az AMD apu-kban jobb a beépített videóvezérlő, így koca játékosoknak sokkal előnyösebb, mint egy Intel proci + vga kombó. Ha tényleg csak netezni és néha játszani kell, akkor inkább egy FM2+ -os AMD, dvga nélkül.
2015. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az apu sem rossz, de a mellé nem kell magasabb frekvenciájú RAM, hogy kihasználja az előnyt? Az pedig drágább nem? Vagy ez már nem így van?
2015. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5! De igen kell mellé az 1866, de még inkább a 2133Mhz-es ram, de ezek ára nem annyival magasabb mint egy külön vga egy Intel proci mellé. Szóval ha mindent összeszámolunk az AMD Apu + magasabb órajelű ram olcsóbb, mint az Intel proci + ram + vga kombó. Plusz ha nincs dvga, akkor egy alkatrésszel kevesebb ami meghibásodhat a gépben.
2015. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon igaz, nekem az első asztali gépemnél egyből röppent a vga, mert hibás volt, szóval jó ideig nem tudtam használni. Ez tényleg okosabb így, ha redukáljuk a hibalehetőségek számát. Régi játékokat szépen viszi ez is, ahogy korábban láttam, a legújabbak alá meg úgyis félévente frissített gép kell.
2015. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :)
2015. dec. 13. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!