Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD A8 7600-al kompatibilis a...

AMD A8 7600-al kompatibilis a Savage Memory Red - 16GB Kit* (2x8GB) - DDR3 1866MHz Intel XMP CL9 DIMM?

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ,milyen alaplapba rakod.

Magával a processzorral kompatibilis,csak az alaplapnál nézz utána a támogatott ramoknak,bár sok esetben jól működik az is,ami nincs a listán.

2015. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kis egységhez biztosan kell ennyi memória? Ez egy alapszintű kis APU, elfogadható teljesítmény és fogyasztás, nem túl nagy ár jellemzi. Komoly munkára nem a legjobb, így a sok memória szükségessége is kérdéses, ami eleve többe kerül, mint az egység maga. Ha nincs kihasználva, akkor felesleges pénzkidobás, mert maga a memória kapacitás ki nem használt része nem gyorsít már semmit. Az integrált GPU-nak is elegendő akár 512MB memória kiosztva, de 1GB több, mint elég. Nekem is van ilyen procim, amit már agyon tesztelgettem, Jelenleg 2x4GB DDR3-2133 memóriák vannak mellette (7GB a rendszernek, 1GB az IGP-nek). Netezni, multimdiára és az IGP képességeihez mért játékra bőségesen elég ez a kapacitás.
2015. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az alaplapom GA-F2A88XM-DS2 és a videókártyám Asus Radeon R7 250
2015. dec. 13. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az A8-7600 + R7 250 dual graphics kombó pont az az eset, aminél jobb egy X4 860 és egy R7 260X... 8GB kapacitás ide is elég alap esetben, kérdés, hogy mire is használod a gépet. (Nekem FX-6300 procim van GTX960 kártyával és normál felhasználásra és a gép képességeihez mérten játékra elég még a 8GB memória).
2015. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!