Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékhoz egy gépre lenne...

Játékhoz egy gépre lenne szükségem, az okosabbak adnának tanácsokat, tippeket?

Figyelt kérdés

Egy olyan gépet szeretnék amin nagyon szépen fut a League of Legends. Lényeg, hogy még miniakadások se legyenek (Legyen "folyamatos" a kép. Csakúgy mintha egy olyan streamet néznék, mint amit egy 3-4 millás gépről közvetítenek). Nézegettem, olvasgattam de nem érzem magam annyival okosabbnak, hogy magam tanult dolgokra azt mondjam, hogy ez így tökéletes. Ezeket szedtem össze:


Alaplap: ASUS M5A97 PLUS

Processzor: AMD FX 3,50GHz Socket AM3+ 8MB (6300)

Ram: Kingston 8gb

Videókártya: ASUS R7 250X-2GD5 2GB


Nem most rögtön akarom megvenni ezért keret sincs. A lényeg, hogy a célnak megfeleljen, a pénzt meg összespórolom. Ezáltal példának okáért ha egy 20.000 forintos alaplap helyett egy 10.000 forintos is megteszi, akkor mondjátok :)


Előre is köszönöm a segítségeket.



2015. dec. 14. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szeretnéd, ha stabilan 60fps fölött futna a játék. Ezért írtam az i3 + 750 Ti kombót.

A VSync-et meg ne felejtsd el kikapcsolva hagyni.

2015. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A grafikai beállítástól is függ hogy hány FPS-t kapsz. Lehet valami olyan van bekapcsolva, ami a látványt alig - vagy egyáltalán nem növeli, de húzza a kártyád mint az állat. Először azt is lesd meg.

Ha ezek megvannak, és mégis új gép kell, akkor az i3 + gtx 750 ti tényleg nem rossz választás.

AMD téren meg FX 6300 + ajánlott lap, de ez így összképben drágább a lap ára miatt.

2015. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Otthon lecsekkoltam mi van most a gépemben:


AMD Radeon HD 6800 Series

AMD Athlon II X4 640

4GB ram

2015. dec. 15. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!