Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez tönkre teszi a processzoromat?

Ez tönkre teszi a processzoromat?

Figyelt kérdés

Feltettem a gépemre a Fra Cry 4-et és tejlesen jól fut, nem akadozik. De a gépigényre azt írják hogy i5-ös proci kell hozzá minimum, de nekem i3-as van (azt írják hogy i5-ösből 2,2 Ghz-es elég a játékhoz, az én i3-asom 3,5 Ghz-es) és amiatt aggódom hogy nem lesz-e esetleg túlhajtva a processzor, vagy nem teszi-e tönkre hosszútávon. (Ha az számít nem gyári processzor hűtőm van, hanem egy sokkal jobb amitől alig melegszik).

Saját véleményem szerint nem megy tönkre tőle, hiszen ha rossz lenne neki akkor akadozna, vagy ilyesmi, na mind1 inkább megkérdezem itt hogy biztos legyen.


2015. dec. 14. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy processzor nem tud ilyesmitől tönkremenni, leginkább csak külső behatásokra vagy túlfeszültségre érzékeny.
2015. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tud attól tönkremenni a processzor ha nem fut jól a gépeden. Még ha majdnem passzol minden, akkor is max túlhajtja a hűtőt, de nekem ilyenre még nem volt példa. Nem kell félni.
2015. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj , semmi baja sem lesz.
2015. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2015. dec. 14. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!