Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek laptopba melyik a jobb márka az ASUS vagy az ACER?

Figyelt kérdés
Sok fajta laptopom volt már de nem tudok döntenni melyik a jobb strapa bíróbb meg márkába szerintetek?

2015. dec. 14. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Acert megbízhatóbbnak tartom. De ez a személyes véleményem.
2015. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én szerintem is nagyon jó az Acer márka de most vettem egy Asus-t nem tudom hogy az jó márkának számít-e

:)

2015. dec. 14. 16:26
 3/10 A kérdező kommentje:
Van-e olyan jó mint az ACER az ASUS?
2015. dec. 14. 16:27
 4/10 hypno ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy milyen márka, hanem hogy milyen felhasználási cél.

A "low budget" kategória az gyalázatos, akárki gyártja is, viszont mivel a legtöbben ilyenből vesznek, ezek alapján ítélik meg az egész márkát.

Ugyanígy az üzleti kategória, általában strapabíró és megbízható, de senki nem kíváncsi rá, hogy a céges alkalmazások hogyan futnak, vagy hogy kibírják, hogy üti vágja őket akár több felhasználó is.

A kettő közötti multimédiás, vagy "gamer" cuccok esetében már inkább az ahogy éppen a széria sikerült elv érvényes. vannak legendásan jó és legendásan rossz típusok.


(Szerintem)


A kettő közül én az Acerre szavaznék.

2015. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hypno ***** válasza:

#2 Most mit süketelsz? :)

Azzal kezdted a kérdésedben, hogy nem tudsz dönteni, most pedig azzal folytatod, hogy vettél egy Asust. Akkor most már nem mindegy?

2015. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alsókategóriás gépeik(100-150ezer) kb. hasonló minőségűek, hozzák a kategóriától elvárható alacsony színvonalat.

Felsőkategóriás gépei szerintem az Asus-nak jobbak, ott van például a Zenbook széria.

Az Acer szerintem ilyen téren kicsit le van maradva, még mindig a féltonnás "gamer" laptopokat nyomják, jelenleg nincs olyan termékük, amiért pénzt adnék.

2015. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek vettem idén nyáron egy viszonylag jó ár/érték arányú Asus x555 szériajú laptopot , i3 5010 cpu , 4gb ram amit 8-ig lehet bővíteni , , integrált gpu, 500gb hdd , 1366x768 pixeles matt monitor. Ezt bővítettem +4gb rammal , illetve egy ssd-vel és tökéletes a mindennapi használatra , filmet nézni , netezni , dolgozni , még a counter strike source is tök jól fut rajta, ja és nagyon csendes.

Szóval én csak ajánlani tudom az Asust mint márkát , persze mint minden gyártónál itt is vannak rosszabb szériák , de ha utána olvasgatsz és ésszerűen választasz , akkor jó terméket fogsz kapni.

2015. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En asus párti vagyok. Jobb hardvereket pakol a gépjeibe.
2015. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden gyártónak vannak jó és rossz gépei egyaránt, nincs jó van rossz márka.
2015. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha egyértelmű vonalat lehetne húzni a kettő között, nem lenne verseny
2015. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!