Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz baja ha igy csomagolom?

Lesz baja ha igy csomagolom?

Figyelt kérdés
Teljesen új gép ossze szereltem, az alaplap rossz igy vissza küldtem van ra garancia. Viszont a tobbinek mar nincs meg a csomagolasa(proci, videokartya, ram stb.) aluminium foliaba gondoltam hogy ovatossan becsomagolom amig nem tudom ossze rakni gépet. Lehet tole valami baja? Csakmert fem csomagolás vagy nemtudom értitek.

2015. dec. 14. 22:14
 1/8 meszike91 ***** válasza:
Én csak bedobnám valami szekrénybe vagy cipősdobozba. Nem lesz semmi baja.
2015. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alufóliába? Ez kb olyan mintha azt mondanád, hogy míg nem használom a telefonom addig belerakom egy pohár vízbe.


Rakd egy dobozba akár cipősdoboz. Semmi baja nem lesz ott, dobozban porosodott vagy fél évet míg Kínából eljutott hozzád, hajón, kaminon, futáron keresztül.

2015. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mig a processzort is olyan csupaszon?
2015. dec. 14. 23:01
 4/8 meszike91 ***** válasza:
nem lesz semmi baja, max poros lesz
2015. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi baja lenne szerinted? Talán ha összedől a ház akkor esetleg baja lehet. Ne tapicskold össze az arany színű érintkezőket akkor nem lesz semmi baja. És ne rakd áramot vezető dologra dolog ba. Most gondold bele, bealufóliázod szépen, majd a jó kis műszálas ruhácskáddal feltöltöd magad megfogod, hála az alufóliának az mindenhova eljuttatva az elektromosságot ki is nyírhatja az eszközt. Fogd meg rakd egy dobozba ha 50 év után előveszed is menni fog. Nem valami orvosi műszer ez, és nem radioaktív hogy be kelljen csomagolni.
2015. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jólvan koszonom :D akkor berakom egy dobozba az összeset
2015. dec. 15. 07:50
 7/8 HUN_Sector ***** válasza:

Ha teljesen biztosra akarsz menni és ha egymás mellett lenne a sok alkatrész, hajtogass össze egy kartonpapírt és tedd az alkatrészek közé. Ez egyrészt védi az érintkezőket, másrészt a papír szigetel.

nekem amikor nem volt ESD zacskóm, a vga-t is két kartonpapír közé rögzítettem, semmi baja nem lett, pedig utazott egy nagyot.

Ha be van pasztázva a procid, akkor a pasztát takarítsd le és pár száz forintért vegyél egy újat majd.

2015. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat mentek a zoldek
2015. dec. 15. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!