Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G910 - es billentyűze...

Balázs03 kérdése:

Logitech G910 - es billentyűzeten milyen játékok támogatják az ARX DOCK RELASED játékokat?

Figyelt kérdés

Vettem egy Logitech G19s - t és kb 5x visszaküldtem garanciába. Körülbelül 5x eljátszottam, mert nem csináltak vele semmit. Felvettem a kapcsolatot a Logitech köszpontjával ami nem Magyarországon található. És megírtam nekik a problémámat. Erre tegnap azaz 2015. 12. 14 - én küldtek nekem Hollandiából egy Logitech G910 es billentyűzetet. Ennek a típusnak nincs kijelzője mint a G19s - nek. Viszont van egy dokkolója amibe be tudom tenni az Androidos telefonomat. És állítólag az fogja helyettesíteni a kijelzőt.


Hól tudok utána nézni, hogy melyik játékok támogatják az ARX Control /app ami az androidos készüléken van/ kijelző technikát.



#Logitech G910 #Arx Control #ARX Dock Realse.
2015. dec. 15. 11:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!