Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer laptop 300000-ig?

GCDoxy kérdése:

Gamer laptop 300000-ig?

Figyelt kérdés
Egy csomó kérdést láttam ezzel kapcsolatban de senki se válaszolta meg igazán. Kérlek olyan választ adj ami a kérdéssel kapcsolatos.(nem érdekel a pc csak a laptop)

2015. dec. 15. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

"senki se válaszolta meg igazán" azért mert ez kicsit kellemetlen téma.. olyan mint hogy mondj egy olyan autót amit megkapsz 15.000ft-ért és bármi változtatás nélkül holnap megnyered vele a nascart..a gamer és a laptop még mindig elég távol áll egymástól mivel 600.000ft-ért sem kapsz olyan laptopot ami igazán erős,jó hűtéssel,hosszú üzemidővel komolyabb terhelés esetén is..


számodra mit jelent a gamer?

2015. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy gtx960as vidikari, 8gb ram, i7, FHD
2015. dec. 15. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, az nem egy GTX960, hanem egy GTX960M, és az az i7 se mindegy, hogy az egy 6700k, vagy egy laptopba való i7-es. AZ első "gamer" videokártya, ami laptopban van, az a GTX980M. A 970M kb. egy GTX950-el ér fel, a GTX980M pedig kb. a GTX960 és a GTX970 között van félúton. A GTX 960M GYENGÉBB, mint az abszolút belépőszintű GTX750Ti, és már azért az a kártya is elég kevés a mai játékokhoz.


De ha neked muszáj "gamer" laptop, akkor tessék, itt egy gamer laptop:

[link]

2015. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Direkt kekeckedsz, hogy egy 600000ft-os laptopot raksz be egy 300k-s kérdéshez. De hidd el nem zavar, magam is megtudom keresni a laptopot de azt gondoltam, hogy van aki tapasztaltabb és fel tudni fogni egy kérdést. Én örülök, hogy nem erős a gtx 960m viszont a legújabb játékok elfutnak rajta ha nem is ultrán. A gaming szónak nem feltétlenül kell arról szólni hogy mindent vigyen maxon.
2015. dec. 15. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kekeckedés, a laptop hurcibálni való meg netezni, a gamer gép meg nagy grafikus és számolási teljesítmény igényű programok (=játékok) futtatására. Azt én értem, hogy ezt sokan még mindig nem értik meg, mert a reklámban nem ez van, de a valóság mindig ilyen makacs, na. vagy 3x annyit fizetsz egy nem valami jó gépért, vagy azt használsz mindenre amire való. Nem támadásképpen, de komolyan már...
2015. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
kifagy vele a winddowzs majd!
2015. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szántóvető ***** válasza:
ennyi pénzért sok lehetőség nincs,ott az asus rog-széria gtx 960m-el.de én jobbat vennék a helyedben még ha drágább is: [link]
2015. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!