Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikrofonos bonyodalmak?

Mikrofonos bonyodalmak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy USB-s webcamom amiben van miki de az kezdi megadni magát.

Na most vettem egy telót nemrég, amihez kaptam egy mikrofonos JBL fejhallgatót, én ezt használnám mikrofonnak, az eddigi fejhallgatómat meg meghagynám.


Na most akárhogy állítgatom nem akar működni a fejhallgató mikrofonja, mit kellene állítgatni hozzá, hogy működjön?

Már csak azért is, mert régebben pl BTURBO is így használt két fejest, egyiknek a mikrofonja, másiknak a hangja volt jó és összekombinálta.


A segítséget és válaszokat előre is köszönöm!



2015. dec. 16. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet rosszul tudom,de a mobilok fülese egy jack csatlakozón van a mikrofonnal,míg a géepnél külön jack dugó van.

Ha a sejtésem nem csal,akkor pont ez a hiba.

2015. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A windows hangbeállításoknál megváltoztattad az alapértelmezett felvevő eszközt ?
2015. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem jót állítottam be alapértelmezett kommunikációs eszköznek.


Sikerült végül megoldani.

Na meg nem jutott eszembe az se, hogy beállítsam TS3-ba a mikrofont.

2015. dec. 16. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!