Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnek egy gamer pc-t...

Szeretnek egy gamer pc-t osszerakni minel olcsobban, ki mit tanacsol? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Szoval a lenyeg az lenne hogy az ujabb jatekokat elvigye stabil 30FPS-el, a grafika pedig akar low-on is, ez nem tul fontos.

Ujabb jatekok alatt GTA5, Mad Max valamint a Fifa16 es a Fallout4-et ertem.

A gephaz mar megvan es a vidikari is, egy processzor valamint egy 4db ramot(ddr3) befogado alaplap.

Esetleg ha a processor miatt borulna az olcso tema, akkor hasznaltat is elfogadok(csak a tipusat irjatok le)

Alaplapbol Asus-t vagy Asrock-ot kepzeltem el mindenkeppen Intel procival.



2015. dec. 17. 21:54
 1/5 T/Z ***** válasza:

Milyen a videokártya?

Mennyi pénzt szánsz rá max?

2015. dec. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Max a 60rugo es a videokartyam AMD Radeon HD6790
2015. dec. 18. 21:08
 3/5 T/Z ***** válasza:

Hát már maga a 6790-es kártya kevés a fenti játékokhoz.

Mennyiért vetted?

Kár volt megvenni. :/


Nem tudom, 60ezer van a komplett gépre?

Akkor AMD-t keress, Harvderaprón FX6300-at szoktam 20ezerért is látni kint. Ehhez kéne lap, jó lenne ha valaki aki ismeri az AMD-t jobban, benézne, és adna hozzá lap ajánlatot.


Bár Intelt szeretnél..

Hát, Asrock B85M PRO4 (Lecnél 18ezer)

Ehhez kell egy processzor, 30ezertől vannak i3-asok hozzá:

(pl. 4170, 4330) - remélhetőleg box verziók (van hozzá hűtő)

[link]


Aztán a mostani kártyád eladod, talán 12-ért el lehet.

Keresel egy 7850/770-et, talán 20-25között találsz.

Legjobb 750Ti lenne, de az 30ezer alatt nincs.


Ramod van?

Ha nincs, akkor 12ezer 8giga Lecnél.

[link]

2015. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A legnagyobb kerdes a proci lenne, persze AMD is megfelel, de az Intelhez tobbet ertek h melyik milyen, AMD-m soha nem volt.Neztem viszont egy Intel Xeon E5645 amirol nem tudom h milyen, illetve ahoz milyen alaplap kellene. Elsosorban azt kene tudnom h milyen a teljesitmenye annak amit kineztem es h milyen alaplaphoz passzolna, videokartyat meg esetleg kesobb is beszerezhetem.
2015. dec. 19. 20:17
 5/5 A kérdező kommentje:
8000ért vettem tehát már a 10nek is örülnék érte, emellé pedig akkor rászánhatok max 40et a vidikartyara(xbox360 eladasaval)
2015. dec. 19. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!