Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret vegyem meg?...

Melyik egeret vegyem meg? TRACER Destroyer Avago 5050 vagy A+ G6 - Helis?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. dec. 19. 15:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Igaz hogy a tracer szimmetrikus és az nem olyan jó?
2015. dec. 19. 15:45
 2/6 anonim ***** válasza:

egyik rosszabb, mint a másik.

Mindkettő egy vacak, elég ránézni.

Ennyiért inkább vegyél egy NORMÁLIS irodai egeret, jobban jársz vele.

Lehet nem fog a szivárvány összes színében pompázni, és nem fog "gamernek" kinézni, de legalább van benne egy normális belső.

2015. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valami indok, hogy miért vacak mind a kettő? Amúgy nekem nem az számít, hogy pompázzon, hanem, hogy kényelmes, nagy legyen és legyen oda-vissza gomb is.
2015. dec. 19. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:

azért, mert rossz bennük a szenzor.

Egy normális irodai egérbe is jobb szenzort raknak, azért írtam.

Ezek ilyen parasztvakítások. Kb annyit tudnak, hogy villognak, meg csinálnak egy olyan külsőt nekik, amivel el lehet adni, meg rá lehet aggatni a "gamer" jelzőt, amit ma már kb mindenre rányomnak, sajnos.

Ha ennyi pénzből akarsz venni normális egeret, akkor vagy egy normális irodai, vagy maradnak a használt egerek. Hardveraprón vannak megbízható eladók, és szoktak árulni nagyon jó egereket! Őket tudom ajánlani.

2015. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatakozom, hulladék mindkettő.
2015. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Tracer tipus van, már egy ève napi 4 órát nyomo vele a COD Midern warfare multiban ès az ègvilágon semmi gondja!Hülyesègeket ne hîreszteljetek !
2016. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!