Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép elvinné a Cs:Go-t, a...

Stewei99 kérdése:

Ez a gép elvinné a Cs:Go-t, a WoW-ot, és a Wolrd of Tankeset,? Többi lent,! Csak pár másodperc az egész,!?

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 19. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
ez szép és jó csak semmit nem ír a tápegységről . másrészt egy jobb hűtés is kellene rá.
2015. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A proci tényleg 1 Ghz? Azt leszámítva minden simán elvinné. Nekem a régi gépembe minden rosszabb volt, kivéve a proci, az 3.16 Ghz és 2 magos volt. Mind a 3 játékot elvitte. A WoW-ot és a WoT-ot 30-70 FPS-sel a CS:GO-t 150-300 FPS-sel. De ha a proci jobb lesz abba a gépbe akkor biztosan több FPS-ed is lesz.
2015. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A Proci 6 x 4,1 Ghz
2015. dec. 19. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Gagyi alaplap, FX alá nem szabad ilyen fost rakni, tápegységet nem említi de nem is kell mert előre tudom, hogy HKC, Codegány, LC-power és ehhez hasonló kotvány táp lesz benne szóval felejtős. Ami pedig még fontos, hogy erre a procira kell külön hűtő mert különben grillezni lehet majd rajta.
2015. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeiteket,! Már egy külön forumszálon megemlítettem azt hogy milyen ventillátort vegyerk bele, és Tápot !
2015. dec. 19. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
te tényleg ennyire buta vagy kérdező ? megveszed a gépet és utána még külön szerzel bele tápot ? magyarul csak úgy ki dobsz 5 rugot az ablakon mert kb annyit ér az a gagyi táp ami benne lehet. árat írj és össze rakjuk !!
2015. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ennyire hülye vagyok ... Már mind 1 ..
2015. dec. 20. 11:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Van ez így, meg ha úgy állítok össze egy gépet, akkor drágább mulatság,
2015. dec. 20. 11:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak tápot meg ventillátort kell cserélni, ... Alaplap késöbb ráér.
2015. dec. 20. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!