Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HANGFAL PROBLÉMA - honnan...

HANGFAL PROBLÉMA - honnan tudhatom, hogy egy hangfalban van-e beépített erősítő?

Figyelt kérdés

Ha egy hangfalon van saját hangerő szabályozó gomb, az egyben azt jelenti, van beépített erősítője is?


Mit jelent, hogy egy hangfal kompakt, illetve aktív/passzív?


Valaki, aki ért hozzá, tudna tanácsot adni, hogy az alábbi linken melyik faburkolatos hangfalnak van beépített erősítője?


[link]


2015. dec. 20. 18:16
 1/6 csigusz27 ***** válasza:
a linken szerintem egyiknek sincs(nem jó a link)
2015. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem megnyílik. De link nélkül is, mire figyeljek?
2015. dec. 20. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit konnektorba kell dugni, annak van beépített erősítője
2015. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csigusz27 ***** válasza:
nekem ezt hozza be [link]
2015. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban, most már nekem is. De maga az oldal jó, sajnos úgy látszik, a hangfalakra újra rá kell keresni a termékeik között.
2015. dec. 20. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:

A kompakt felépítésű hangfalak jellemzője az “all-in one” kialakítás azaz beépített erőlködő-hangerőszabályzó....

Ezeket még hívják aktív hangfalaknak is-a passzívba nincs erősítő.Onnan lehet felismerni hogy dugvillájuk van és konnektorba kell dugni őket.

Linkelj valami más oldalról.

2015. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!