Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock n68c-s ucc alaplap...

Viktorinhoo kérdése:

Asrock n68c-s ucc alaplap támogat Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX Savage Series memóriákat?

Figyelt kérdés
2x4gb memóriáról lenne szó,hogy támogatja e ,procim am3 van Athlon II X4 640-es

2015. dec. 20. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A processzorod memóriavezérlője támogatja a DDR3 memóriákat hivatalosan 1333MHz-ig (igaz a teljesítményt ez nagyban nem befolyásolja). Az alaplapon is van két DDR2 és két DDR3 foglalat, amikből egyszerre az egyik pár használható maximum 2x4GB kiszerelésben. Elvileg működőképes a dolog, de lehet, hogy "csak" DDR3-1333 órajelen.
2015. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudtommal az órajel kisebb lehet a memórián,de nagyobb már nem,de hallottam olyat is,hogy ezeket a memóriákat valaki húzta 2400mhz-ig ,..persze én nem akarom húzni,csak bővíteni,bár gondoltam,hogy működnek majd,mert most 1db 4gb-os memória van a gépben,csak biztosra akartam menni. Köszi a gyors választ,már holnap mire hazaérek melóból már várni fognak itthon,..csak bedobom és megy is,vagy kell valamit álligatni bios-ban?
2015. dec. 20. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze alacsonyabb órajelen tud dolgozni a RAM. A memória tuningnak meg nincs sok értelme, gyakorlatban kb semmi plusz teljesítményt nem jelent...
2015. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,egyenlőre felismerte a gép az összeset ,még terhelve nemvolt,de majd annak is eljő az ideje :D
2015. dec. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!