Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » New Nintendo 3ds VS. Psp?

New Nintendo 3ds VS. Psp?

Figyelt kérdés
Most akarok venni egy kézi konzolt, bár tudom hogy a 3ds jobb hardver ügyileg de ha valakinek van tapasztalata akkor szívesen meghalgatnám

2015. dec. 20. 20:06
 1/2 Krisipoke ***** válasza:

Nekem van mindkettő, és mindkettőt szeretem. De a 3DS-t fényévekkel jobban.


Egyrészt ha szeretnél újabb, meg ezután megjelenő játékokkal játszani, 3DS-re jelennek még meg újak, PSP-re nem. Sőt, úgy hallottam, hogy a PSP online szolgáltatásait hamarosan lekapcsolják. Vannak rá jó játékok, de azoknak a 90%-a vagy valami régebbi játék remake-je, portja, vagy több játék kollekciója.


3DS-re én azt mondanám, hogy több jó játék van, sőt, lejátssza a sima DS játékait is, amik között még sokkal több nagyon jó cím van. És akkor még az online boltból letölthető új és retro címekről nem is beszéltem.


Igazából attól is függ, hogy milyen játékokat szeretsz, de én szinte minden esetben a 3DS-t ajánlanám jobban.


Ha leírod nagyjából, hogy milyen jellegű játékok érdekelnek, tudok ajánlani jókat közülük, és esetleg utána is tudsz nézni neten, hogy milyenek.

2015. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3DS vegyél.

PSP már kb 2011 óta halott dolog.

2015. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!