Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus Z-97 Pro Gamer lapom van...

Asus Z-97 Pro Gamer lapom van behelyezett GT 440-es VGA-val, de van még + 2 slot, azokba lehet más kártyát betenni pl, USB 3. 0-ás bővítőt?

Figyelt kérdés
Nem is akarok több VGA-t tenni bele de ha már ott a szabad hely és lehet bele tenni más kártyákat akkor miért ne! Persze tudom hogy csak PCIEXpress-es karik mennének bele.

2015. dec. 21. 18:14
 1/6 hypno ***** válasza:

Persze lehet. Azért vannak a slotok...csak többnyire értelmetlen.

Milyet szeretnél belerakni?

2015. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem dehogy értelmetlen :) nekem figyu nem kell több vga ez is sok.. Egy usb-3.0-ás bővítőre gondoltam spec erre: APPROX APPPCIE4P 4x USB3.0 PCI-E kártya [link]
2015. dec. 21. 18:36
 3/6 A kérdező kommentje:
És a VGA slotokba gondoltam.
2015. dec. 21. 18:37
 4/6 hypno ***** válasza:

#3 Bármelyik PCI-E slotba berakhatod.

Viszont kérdéses, hhogy szükséged lesz-e egy ilyen bővítőkártyára.

Az alaplapodon van 4 db hátsó és 2 db front oldali USB3 port. Ennyi több mint elég.


Félreértés ne essék, miattam vehetsz egy USB bővítókártyát, csak nem lesz rá szükséged.

2015. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja lehet, de van egy usb tápos hangfalam ami a régi lapomon kinyírt egy portot, most veszek egy erősítős hangfalat nem ott lesz. Lehet nem teszem bele ezt a karit..
2015. dec. 22. 04:15
 6/6 hypno ***** válasza:

#5

Bár mostanában nyomatják ezerrel az USB tápos cuccokat, de ahova teljesítmény kell - pl. egy hangszóró meghajtásához - oda édeskevés amit az USB port biztosítani tud.

2015. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!