Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem ma egy ASUS radeon...

Vettem ma egy ASUS radeon HD5450-et beraktam a gépbe és mikor bekapcsoltam a monitorom nem adott képet kivettem a videókártyát anélkül volt kép a monitoron ismét mi lehet a baj? Az alaplapom lenovo thinkcentre m57p

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 10:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nekem meg egy Thincentre M57E van ugyan ezzel a VGA-val.:D

Az előző VGA driver-ét kitörölted?

2015. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
eddig integrált videókártya volt benne de ha annak is van drivere azt hogy kell kitörölni?
2015. dec. 22. 10:55
 3/27 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem rakj fel még egy Chipset driver-t is,az a Lenovo oldalán található.

2015. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy ez lenne a baj hallottam hogy biosba is be kell állítani hogy ne az integráltat hanem a pci expresset nézze a monitor de sajna ahhoz se értek mivel nem találtam meg hol lehetne átálítani most filózok hogy ugye win10em van lehet újra rakom gépet win7re és remélem akkor működni fog
2015. dec. 22. 11:20
 5/27 anonim ***** válasza:
A BIOS-ba belenéztem.Nálam így van beállítva:belépsz a BIOS-ba(Enter majd F1),Device fül,Video option majd a PCI legyen elől.Ha így van nálad is akkor ellenőrizd még egyszer hogy a VGA jó helyen van-e,jók-e a kábelek stb
2015. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
minden jó helyen van kábelek oké biosban átraktam PCI meg PGE-re és úgy se volt kép a monitoron lehet hogy az alaplao a hibás?
2015. dec. 22. 11:54
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mert nálam ez gyorsabban ment.(csak beraktam,driver fel és működött is)Amúgy milyen a csatlakozó,digitális vagy analóg?(VGA,DVi-D,HDMI)De felmerülhet alaplap hiba is de kétlem.
2015. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
annyit tudok hogy VGA azt hogy analóg vagy digitál nem nem nagyon értek én az ilyesmikehez de azt nem értem hogy méf gorrósodik és ezek szerint dolgozik a kártya de nem értem miért csak integráltnál van kép
2015. dec. 22. 12:00
 9/27 A kérdező kommentje:
nem lehet hogy a windows 10 miatt van?
2015. dec. 22. 12:01
 10/27 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hibás a VGA.
2015. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!