Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopom videokártyája nem...

Laptopom videokártyája nem működik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kaptam egy laptopot. Beindítottam, minden jól ment, letöltöttem a Minecraftot (először EmpireCraft, majd MinecraftSP 1.5.2), és nem működött videókártya baj miatt. Van egy asztali gépem, annak a kártyájának valószínűleg az a baja, hogy a Windows 7-et nem támogatja 1 driver sem. De itt egy programmal frissítettem, és akkor sem működött. A videókártya neve: Intel US15W Chipset (integrált). A laptopom neve: Asus EEE PC. Windows 7 van rajta

2015. dec. 24. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Na de melyik EEE PC? [link]
2015. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Asus Eee PC 1201HA
2015. dec. 25. 09:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Integrált VGA-val soha nemfog elindulni.
2015. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MÉRT NE MENNE INTEGRÁLT VIDEOKÁRTYÁVAL KEDVES UTOLSÓ ? MINECRAFT OT IRT NEM VALAMI BRUTÁL GRAFIKÁS JÁTÉKOT... EHHEZ INKÁBB RAM KELL SOK..NEKEM IS INTEGRÁLT VIDEOKÁRTYÁS LAPTOP VAN DE MEGY RAJTA AZ ÖSSZES LEGUJABB JÁTÉK PERSZE ALACSONY GRAFIKÁN ANNYIRA LAGGOLVA HOGY MAJD SZÉTESIK DE MEGY !
2015. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!