Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD FX-8350 4Ghz, ASUS M5A99X...

AMD FX-8350 4Ghz, ASUS M5A99X EVO R2. 0,8GB DDR3 HyperX CL9 1600Mhz alaplap proci memória kombó érdekelne valakit? Processzorhoz jár egy erősebb hűtő is!

Figyelt kérdés

Azért szeretném lecserélni a gépem fő alkotóit, mert szeretnék egy erősebb konfigurációt összerakni ami sajnos nem kompatibilis az alaplappal. (i5 6600k, ddr4)


Ha valaki tudna nekem segíteni azt megköszönném! (I.Á.: 110k)



2015. dec. 26. 01:28
 1/9 BM-Striker ***** válasza:
Ez egy hirdetés, tedd föl egy megfelelő oldalra. (pl [link] )
2015. dec. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebben mi kerül 110k?Max 60!
2015. dec. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A vicc hogy még újonnan is boltból garanciával csak 100k.

2. válaszolóval értek egyet. Az a reális ár kb

2015. dec. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Trevor. ***** válasza:

Kétlem, hogy normális embernek AMD FX-re volna szüksége.

Am ezen mi kerül 110k-ba? :D Ha használtan nézzük, lap úgy 25k, cpu 30k, ram max 10k, de szerintem max 60k-ért mehet. És sokkal jobban megéri egyenként eladni, mint egybe a hármat. Na mindegy, jófogáson talán találsz olyan gyökeret, aki meg is veszi 110k-ért.

2015. dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Trevor. ***** válasza:
Procihűtő pontos típusa?
2015. dec. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Iyen bolond emberek vannak, mint a kérdező???


Most amikor mindennek felment az ára, 103E-ből ki lehet ezt hozni újonnan, dual 1866 rammal, ha már kezeli a proci, vettél volna olyat. Ehhez egy Raijintek Themis jó teljesítményű hűtő 7E, amivel újonnan vagy 110E-nél.


Mi van veled elment az eszed hogy ennyi az irányár? :D


Egyébként Trevor nincsenek ilyen gyökerek, nehogy azt hidd. Egy boltból, amit sokan ismernek, megveszik a szar gépet, de csak mert megbízhatónak ítélik a boltot (ennyiben merül ki az emberek tudatlansága, vagy "gyökérsége"), de hogy te nem tudnád senkire rásózni, az biztos.

Ahogy senkit se tudnál rávenni, hogy bízza rád az otthon tartott pénzét majd te megőrzöd neki, hiába mutogatnád a páncélszekrényed, de bármelyik ismert bankba viszont betenné bárki.


60E-nél azért többet érhet a konfig, ha van gari mindenre. De max. 65E, nekem bökné a szemem a memória, miért nem 1866. (és igen, van hatása játékokban, lehet keresni teszteket róla mielőtt minuszoltok)

2015. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 ne legyel ebben olyan biztos


az emberi hiszekenyseg hatartalan...


ez nem jo marketing szoveg kerdezo:


"processzorhoz jar egy eosebb huto is"


valami menö szoveget nyomas milyen beszed ez?:D


jar hozza egy ezüstmagos folyadekcsapagyas ventis huto

vagy jar hozza egy Gamer/gaming cooler


vagy jar hozza egy Cool cooler


vagy jarhozza egy extrem csendes kimagasloan porszuros huto :D

2015. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De biztos vagyok benne. Ha te írod a hírdetésedben, az még nem ébreszt bizalmat az emberekben.


Ha egy honlapon olvassa, egy termék leírásánál, mivel nem ért hozzá, de a bizalmat sokkal előbb megszavazza, mint akárkinek.

Próbáld csak eladni, tegyél fel hirdetést. 1év alatt se találsz olyan balekot, akinek van ennyi pénze...

2015. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezért irányár és ezért raktam ki, hogy egyesek mennyiért vinnék el...
2015. dec. 26. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!