Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Gamer jellegű (ASUS...

Arnold8705 kérdése:

Egy Gamer jellegű (ASUS H97Pro Gamer,650W, AMD R9 380) PC-t akarok egy Cooler Master: Silencio 550 házba építeni. Kinek milyen tapasztalata van ezzel a házzal? Hűtés, szellőzés stb?

Figyelt kérdés

2015. dec. 26. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen házam, nagyon jó minőségű anyagokból van felépítve, abszolút megvédi a géped perifériáit a porosodástól a zárt kialakítás véget, ez miatt ugye a hűtése nem az igazi.

Nekem ebben volt R9 290 nah arról tudni kell hogy a házban a kártyahűtésének a kialakítása miatt szétdobálja a meleg levegőt, nem kifele viszi. Ha neked R9 380 úgy van megtervezve a hűtőrendszer hogy kifele viszi akkor nyugodt szívvel ajánlom a házat.

Bár azért minimálisan csökkentette a zajt.

2015. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért cserélted le? Egy normál házhoz képest alig hallkabb? Egy halk gamert akarok. Elérhetetlen?
2015. dec. 26. 12:49
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

milyen a tapegyseg? mert az is lehet hangos, sot leghangosabb...


raider 650 azon kivul hogy a raider szeria iszonyu tularazott es jatekos gepbe nem ajanlott...

hangos lehet ventije meghozza nagyon alapjaraton is (ez az osszes fsp re igaz hogy ha maskor nem is de kesobb hangossa valhat (idovel) )...


de a legtobb olcsobb tapnal is jelemzo a hangos venti


vga sem mindegy melyik mert amd kozt sok hangos lehet ha sporolos a hutese, sapphire vagy msi kellene


en nvidia 900 at vennek foleg ha halksag fontos, de persze valami jo tipust ebbol is, msi, evga


gephaz jo lenne csak igen hutes miatt kell agodnod


dragabban vannak jobb hutesu de hangszigetelt hazak

2015. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Leírás alapján ez jobb:Thermaltake Suppressor F31 Valakinek tapasztalat? Vagy Cm N500
2015. dec. 26. 13:07
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

n500 nem hangszigetelt, de jo


a tt sem hangszigetelt ahogy nezem, es eleg draga is szerintem

2015. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja de hangszigetelt a TT

ok


elgondolkodtato akkor

2015. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
FRACTAL DESIGN Define S ezt vedd meg inkább, ipon 26ezer, szerintem jobb ház, már csak a kábelek rendezése hátul több hely van kialakítva, és jobban szigetel kicsivel, hűtése is das is gut!
2015. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!