Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Álmaim Cosplay-e. Nagyon...

Álmaim Cosplay-e. Nagyon szeretném megcsinálni. (Többi lent) Hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

No, lenne nekem itt egy nagyon szupi cosplay tervem, nagyon régóta meg szeretném csinálni, de nem tudom hogyan.

Ő lenne az: [link]

[link]

[link]

Papírmasétól félek, mert könnyen tönkre megy, illetve szeretnék az 501-es légióhoz is csatlakozni, de ők megkövetelik,hogy 'eredeti' anyagból legyen a páncélzat és a sisak. Műanyagra gondoltam,hogy abból kellene megcsinálni, mivel tartós, szilárd, nehezen törik, jól néz ki, stb.., de nem tudom hogyan kell : ( Segítsetek kérlek, és a negatív hozzászólásokat mellőzétek kérlek! Köszi!



2015. dec. 26. 12:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, félre ment a témában kissé xd Nem tudom,hogyan kell átrakni.
2015. dec. 26. 12:08
 2/7 anonim válasza:
Az ilyesmiket szivacs, dekoszivacs, habszivacs felhasználásával szokták csinálni, illetve worlba-ból, de az nagyon drága,főleg ilyen nagy felületen, viszont a kisebb részletekhez tökéletes lenne. Nézz utána, rengeteg tutorial van youtubeon, hogyan kell páncélzatot, sisakot formázni szivacsból azokból tanulsz majd. :)
2015. dec. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia! Habszivacs se rossz.... DE én ezt MINDENKÉPPEN dekor gumiból csinálnám

egy A/4-Es olyan 80-140 ft-ig láttam eddig..

2016. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

a szivacs is szükséges ha jól megfigyeltem :D

de a dekor gumi is elég jó lenne (:


formázni a dekorgumit úgy tudod, hogy a kivágott formát egy pár mp-re a vasalóra teszed, és hajlítható lesz (:


Ui.: Sok sikert ;)

2016. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi : ) remélem sikerülni fog
2016. jan. 7. 17:50
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a dekorgumi ehhez túl vékonyka, esetleg megkérdezhetnéd a légiósokat, hogy ők miből csinálták. Szerintem biztos segítenek, ha már annyira szeretnél csatlakozni hozzájuk. :)
2016. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, a válaszuk ez volt:

"vákuumformázni meg "bérben" sztem nem tudsz sehol sem. építeni kell egy vákuumasztalt és megcsinálni (kiszobrászkodni a vákuumformákat).


üdv

Esox Lucius"

2016. jan. 8. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!