Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fejleszteni szeretném a...

Fejleszteni szeretném a gépemet. Jó lehet ez az összeállítás? Még egy videokártyán is gondolkozok.

Figyelt kérdés
Egy ilyen alaplapot néztem ki: [link] ezt gondoltam: [link] ezzel a memoriával: [link]
2015. dec. 27. 12:23
 1/9 Lord Hidan ***** válasza:

Ha videókártyát is szeretnél akkor ne apuban gondolkozz akkor inkább 860K + a vga

Ram igazából tök mind1 ha játékra használod nem fogod észre venni de ha rászánsz még egy ezrest tudsz hűtőbordás és cl9-es ramot venni

2015. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt miről lehet megállapítani egy prociról hogy apu vagy cpu?
2015. dec. 27. 13:08
 3/9 MGéza ***** válasza:
A proci mindenképp CPu, csak az a kérdés, hogy van-e benne APU :) Ezt úgy állapíthatod meg az FM2+-os prociknál, hogy az APU-s procik jelölése A-val kezdődik. Mellesleg ne vegyél ilyen lapot, 88-as chipsetest nézz ki inkább. Kereted mennyi rá?
2015. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MGéza ***** válasza:

Például ez a lap jobb lenne, proci maradhat:

[link]

2015. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MGéza ***** válasza:

Mem is rémes, dual channel kéne annak az APU-nak. Vegyél egy ilyet, később ha lesz pénz vegyél mellé még egy ugyanakkorát, vagy vegyél most kitben kettőt:

[link]

2015. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
50000 körül gondoltam.
2015. dec. 27. 15:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha jól értem akkor ehhez a procihoz nem szükséges külön videókártya?
2015. dec. 27. 15:47
 8/9 MGéza ***** válasza:
Jól érted, az A sorozatú AMD procikban van APU. ha a későbbiekben sem tervezel videokártyát vagy ráér, akkor viszont érdemes A8 prociban gondolkodni, az már 4 magos, 50E-be belefér az is, sőt használtan, gyártói garival akár A10 is lehet. Hardveraprón érdemes körülnézni, 40E körül, picivel alatta lehet ilyet kapni. Nekem most A10 7700k van, lappal együtt 38E forintért jutottam hozzá. Kellett még hozzá ram 15E, többi volt(ha jól értem nálad is van), elég jó ár-érték arányú konfig lett belőle.
2015. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kérdés hogy ezekkel az APU procik mennyire viszik a játékokat? Már ha nincs külön videókártya mellette? Egyébként összességében gondoltam 50000-re. Tehát proci+ alaplap+memória=50000ft.
2015. dec. 27. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!