Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú hdd-t érdemes...

Milyen márkájú hdd-t érdemes venni? Melyik a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 13:03
 1/6 pinkpancser ***** válasza:

Erre konkrét választ nem lehet adni, inkább azt nézd, hogy melyikre kapod a legtöbb garanciát. Vagy ha van pontos tipus amit kinéztél akkor gugli segít.

Egyébként van ismerős akinek 5 WD szállt el pár év alatt, másnál meg évekig elmegy. De hallottam ilyet hitachiról, samsungról (amíg az volt) is.

2015. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Backblaze - egy tárolási megoldásokkal foglalkozó vállalat - meghibásodási statisztikái 49056 meghajtó felhasználásával:

[link]


Hitachi és WD vezet, Seagate nem igazán.

2015. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
WD, Seagate. Ezeket ajánlom mivel ezekkel van tapasztalatom. 3 gépem volt eddig (6 hdd-vel összesen), és eddig még csak egy szállt el (seagate).
2015. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Üdv. Nekem WD van ,én arra esküszöm. Volt segate meg samsung ,mind megpusztult a wd az meg mindig jó! Legalább is nekem! De lehet rögtön kifognál egy hibás wd-t! Én is azt javaslom azt vedd amelyiknek jó az ára ,és sok gari van rá!
2015. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pinkpancser ***** válasza:
Tanácsnak még annyit, hogy ne új tipust vegyél, hanem amit már forgalmaznak egy ideje. Így valószínű, hogy olyan firmware lesz rajta amiben javították az addig megtalált hibákat. Pl WD zöld fejprobléma, seagate7200-10/11 letiltás...
2015. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat!
2015. dec. 28. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!