Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jelenleg FM2+ platformon...

Fcbpetya kérdése:

Jelenleg FM2+ platformon vagyok és tervezem az AM3+-ra váltást. Érdemes?

Figyelt kérdés

egy 860k cpu van és kiváncsi vagyok ,hogy egy FX-es cpu,min 6300-as jobb e? megéri lecserélni?? tippek?


a call of duty legujabb része pl min. beállítással is szaggatott ezzel a konfiggal... 2x4 gb ram,1600 mhz,860k cpu,sata III-as vinyó,7850 vga... pedig sztem azért nem kellett volna neki szaggatni...



2015. dec. 27. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

AM3+ nem érdemes már váltani.

FM2+-ra vannak az újabb processzorok,ne válts.

2015. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg a csere. Ha AMD-t akarsz, várd meg a következő architektúrát (Zen), elvileg a jövő éve második felében jön. Ha a csillagok állása kedvező, akkor nem cseszik el úgy, ahogy a Bulldozer architektúrát elcseszték. Ha az túl sokára van, akkor FM2+ platformról csak Intelre éri meg váltani.
2015. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lord Hidan ***** válasza:
a 860k egy szinten van kb az fx 6300al
2015. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg egyáltalán,semmivel nem lennél előrébb,intelre éri meg a váltás,én AM3+ról tervezem a váltást i5-re,annak van értelme,a jövőre ígért új AMD procikról nem lehet tudni hogy,milyenek lesznek,annak idején az fx-ektől is hatalmas áttörést vártak az Intellel szemben,de nem jött össze.
2015. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!