Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy ilyen laptopom....

Van egy ilyen laptopom. https://www.google.hu/search? Q=pp18l+dell&sa=X&espv=2&biw=1920&bih=955&tbm=isch&tbo=u&sou rce=univ&ved=0ahUKEwjAor-p_v3JAhXKuhQKHfn-A4QQsAQIHQ#imgrc=_ Lehet videokártyát cserélni benne?

Figyelt kérdés

Sajnos technikai analfabéta vagyok. Hiába lehet látni a belsejét a képeken , nekem az nem mond semmit.

Viszont arra gondolok hogy a képernyő közepén és alul húzódó vékony csík ennek a cseréjét hivatott eszközölni.

Mennyiért lehet bele másikat tetetni (ha lehet), ha nekem csak böngészős játékra kell jobbára a gép.


2015. dec. 28. 08:07
 1/2 A kérdező kommentje:

Látom nem működik a link. Inkább leírom

Dell PP18L márkájú

2015. dec. 28. 08:09
 2/2 hypno ***** válasza:

Általában nem lehet cseréni a videokártyát, mert beforrasztják az alaplapra, ha nem a processzorba integrált.

...de nem is kell. Az integrált megoldások teljesen megfelelőek.

2015. dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!