Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Még egy kérdés mi van akkor...

Még egy kérdés mi van akkor hogy két különböző alaplapban próbáltam de egyikben sem érzékeli semelyik usb porton a billenytűt egyik alaplapnál se még a régi billentyűt is rádugtam és semmi?

Figyelt kérdés
Raknám fel a biosból az op rendszert és nem érzékeli a billentyűt és ne mtudom nyomogatn iígy a del gombot mert a tudtomra adták hogy azt kell nyomni hogy belépjek a biosba mert nicns op rendszer de nem érzékeli egyik usb porton se a billentyűt és kipróbáltam másik alaplapon is

2015. dec. 28. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a BIOS-ba nem megy be, vagy semmilyen más gombra sem reagál? (Pl. Num Lock)
2015. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
e zaz hoyg nem reagál direkt nézem mikor villan ki a num lock vagy a caps lock vagy a scroll lock de nem mintha nem kapna jelet msot hibás lenne mind két alaplapom vagy mi annyi hogy régiek az alaplapok ddr1 agp foglalat
2015. dec. 28. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha régiek, akkor egész egyszerűen nem kezelnek még USB-s billentyűzeteket szerintem. Vegyél egy ~300 Ft-os PS/2 vagy COM portos billentyűzetet.
2015. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Alapértelmezésben kezelni szokták az alaplapok, talán valaki kikapcsolta a BIOS-ban az USB Legacy módot.

Az alaplapi elem mellett szokott lenni a BIOS beállításokat gyári állapotra visszaállító jumper/tüske.

Ehhez hasonló módon: https://www.youtube.com/watch?v=Pdp_L5IxaNI

2015. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!