Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek lessz DX12 Windows...

Szerintetek lessz DX12 Windows7-re?

Figyelt kérdés
Egyes pletykák szerint csak a ratyi Win10re jön remélem ez nem igaz. ti mit gondoltok? (igen próbáltam a Win10et nem látatlanba szidom)

2015. dec. 29. 01:47
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
65%

Nem lesz. Meg kell barátkoznod a 10 -el. Nem tudom mit kifogásolsz rajta, nyilván van mint, nem is ez a lényeg, de ha elég idős vagy és még emlékszel, akkor láthattad, hogy minden új Windowst köpködtek az elején. Párat annyira, hogy meg is bukott.

A Windows 98 SE -t váltotta sokaknak a Windows XP, mert Windows Me ami közte megjelent tényleg egy vicc volt. De az SP0 állapotú XP sem volt sokkal használhatóbb, majd az SP2 kiadása hozta meg a reményeit, és sokan a mái képtelenek elszakadni tőle. Vagy ott a Vista, Szana szét oltották azt is - persze jogosan - majd miután normálisan megcsinálták kiadták ugyan azt Windows 7 néven és máris benyalta a nép.

Amúgy meg a Windows 10 az utolsó Windows több nem lesz (legalábbis Windows néven), így ez az egész megszoksz vagy megszöksz alapú.

2015. dec. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:

Nem lesz, mert a Micro$oftnak az az érdeke, hogy mindenki Win10-re váltson, a játékosokat így pedig (ha nem is most, de éveken belül) ezáltal kötelezi a Win10 használatára.

Amúgy én a hivatalos megjelenés óta Win10-et használok, teljesen meg vagyok vele elégedve. Ezelőtt WIn7-em volt, annál érezhetően gyorsabb, jól kezelhető (bár kicsit szokni kell). Ami tényleg ratyi, az a Win8 és a 8.1 azzal a csempés lófaxxal meg az egész rendszer nem tetszik.

2015. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

óó hát ezt szomorúan hallom... :(

akkor marad a régebbi Dx. csak ezért nemváltok rendszert.

2015. dec. 29. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
nekekm is WIN10 VAN nem tudom mi a bajod vele jó gyors meg jó jó jó és jó :D
2016. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!