Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek a Hitachi merevlemeznek...

Ennek a Hitachi merevlemeznek mi a hátulütője? (részletek lent)

Figyelt kérdés

HDD-t keresek a LAPTOPomba, és ahogy nézelődtem feltűnt, hogy ez eléggé egy "túl jó hogy igaz legyen" típusú ajánlatnak tűnik: [link]


Úgy értem, ha megnézünk egy Western Digitalt vagy egy Seagate-t, akkor a hasonló paraméterekkel rendelkező, 1 terrás, 7200 rpm-es 2.5-ös notebook HDD-k sokkal de sokkal drágábbak, de kb 3x annyiba kerülnek mint amit linkeltem, és ez picit gyanús. Van valakinek tapasztalata a Hitachi merevlemezekkel vagy konkrétan ezzel a típussal? Ez miért ilyen "olcsó" az összes többihez képest ami hasonló vagy rosszabb paraméterekkel rendelkezik? Nem veszek észre valami buktatót, vagy nincs is és érdemes megvenni? (Egy SSD tudom jobb lenne de kéne 1 Terra hely és az 1 terrás SSD-k ára annyira nem tetszik)


+Örömmel fogadok bármilyen egyéb merevlemezről linket ami szerintetek jó (és 2.5-ös, 1 terrás), de max 35ezerből ki szeretném hozni, még jobb valami 20 körüli


2015. dec. 30. 03:52
 1/3 Trevor. ***** válasza:

Semmi, sőt, én sokallom a 18K-t egy 1TB-s HDD-ért (asztaliba van olcsóbb...).


Laptopomba van egy 10 éves 60GB-s Hitachi vinyó, az jól bírja.

2015. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2,5" Hitachit ne vegyél, csak 60 megával írnak windowsban. Inkább WD-t vagy Toshibát, mert azok 100 megával.


Azért írom, mert én nagyon megszívtam a hitachival, most csak videókat tárolok rajta, mert azokat nem mozgatom minden nap, csak lejátszom ezeket.

2015. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es köszi a választ de laptopba ha megnézed sokkal drágábbak az azonos paraméterű hdd-k mint asztaliba, asztaliba kapsz egy elég jó 2 terrásat annyiért amennyiért laptopba egy feleakkorát:( Sajnos ez van


2-es köszi a választ, gondoltam hogy lesz valami ilyesmi a dolog mögött. A baj csak az hogy (Sajnála)Toshibával csak rossz tapasztalataim vannak, jelenleg is az van a laptopban de kifejezetten lassú valahogyan és visszafogja a gépet már a megvételétől kezdve (gyárilag ez járt hozzá), illetve csak 500 gigás.


Ha azt mondod ne vegyek Hitachit hiszek neked, pont a sebesség lenne a lényeg, kéne pár videót rögzítenem elég jó minőségben, amihez a sebesség egy fontos kritérium (meg a méret se hátrány). A baj csak az hogy WD meg Seagate drágák de majd összerakok rá akkor, inkább mint hogy egy 20-ast kidobjak az ablakon és kapjam ugyanazt az eredményt mint most (vagy rosszabbat)

2015. dec. 30. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!