Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy tablet tokom billentyű...

Van egy tablet tokom billentyűzettel micro usbs csatlakozóval és egy wireless usbs egerem de a tableten egy micro usb van hogy tudnám ezt megoldani hogy mind a 2 működjön?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél ilyeneket:

Otg kábel

Usb elosztó(hub)

Apa usb - anya microusb átalakító

Az otg kábelt dugd be a tabba, az usb hubot az otg kábelbe és az usb átalakítót a hubba

Az átalakítóba dugd az billentyűzetet, a hubba az egeret

És remélhetőleg működni fog, de előtte letesztelném egyenként mindet, és megnézném az otg támogatást

És ha veszel még egy apa usb - anya microusb átalakítót akkor tölteni is tudod ha minden igaz

2015. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a leírást :D csak azzal nem lehet baj hogy az egyik wirrless a másik pedig kábeles?
2016. jan. 1. 12:10
 3/6 A kérdező kommentje:
otg kábel és usb hub most már van de kerestem a a 3. kábelt ami usbt alakít mini usbre de sehol se találtam interneten valami ötleted esetleg lenne?
2016. jan. 1. 16:52
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy nem is árulnak ilyen kábelt hanem 2 átalakítóból kell megoldani pl.: usb>>mini usb aztán mini usb>>micro usb-re?
2016. jan. 1. 16:56
 5/6 A kérdező kommentje:
a 3. ban micro usbra gondoltam
2016. jan. 1. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!