Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges hogy egy rossz...

Lehetséges hogy egy rossz tápegységtől laggol a játék?

Figyelt kérdés

Tehát játszottam a Witcher 3 nevezetű RPGvel és valamiért nagyon akadt pár percig ment 40 Fpssel majd leeset 20-15-re .Tudom nincs egy csúcs gépem de gy GTX 750tin mellette egy i5-4590 meg 8GB rammal nem hinném hogy lowon így laggolna és az egyetlen ami rossz volt a házban az a táp LC-Power 500-as táp volt(már azóta cseréltem )De nem tudom emiatt szaggatott volna mert nem merem megvenni a játékot hogyha tényleg nem lesz jó akkor kidobtam 30Eurot .A játék amikor akkor játszottam tört(letöltött) játék volt!


Előre is köszönöm!



2015. dec. 31. 11:03
1 2
 1/15 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Annyira nem valószínű. De ha kételkedsz, akkor töltsd le előtte és próbáld ki, hogy megjavult-e.
2015. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Letöltöd megint, és megnézed, hogy most jó-e. Ha jó, akkor megveszed, ha nem, akkor nem.

G.

2015. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mar nincs meg jatek?


milyen a mostani tapod?


igen rossz tap az es szagathat amiatt a jatek (mivel a gep nem tud megfeleloen mukodni)

2015. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az a durva, ahelyett, hogy kipróbálnád inkább felteszel egy buta kérdést. MIÉRT NEM TÖLTÖD LE MEGINT???
2015. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
most egy Raider 550-em van a játék már nincs meg a letöltés azért netzes mert Németországban élek és itt eléggé illegális a letöltés itt nagyon rá vannak állva de köszönöm a gyors válaszokat!!!
2015. dec. 31. 11:09
 6/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

akkor van gond ha valamit karositott


milyen a gephazad (alsotapos nem art) van benne venti hely elol es hatul? es egyik helyen van venti legalabb? lehetoleg elol

2015. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
egy M-tech FM12 házam van
2015. dec. 31. 11:13
 8/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja ok, hat nem tudhassuk, elvileg mennie kellene gepeden


de max majd egy jobb vga t mikor veszel akkor jatszol vele...


de szerintem ha szagat most is akkor hardver/szoftver hiba van geppel még mindeg

2015. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hogy értve hardver/szoftver hiba ?
2015. dec. 31. 11:14
 10/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

abba van elol venti


hatra lehet 8 ast tenni


nem tul jo haz de talan a gephez megfelel

2015. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!