Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha kitakarítom, újrarakom,...

Ha kitakarítom, újrarakom, meddig bírhatja még?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves laptopom... Eléggé nyúztam, újra raktam párszor... Szóval HDD lehet szektorhibás lesz (harddisk sentinel szerint 100%-os..) egyébként húzva semmi nem volt benne.. Alatta volt mindig egy hűtő, ami azért hűtötte... Most hűtő nélkül, csak az alap ventivel 40-45 fok böngészéskor... Játékoknál nincs fps különbség..


De néha akad a rendszer... Kifagy egér... Multkor semmit en mcsináltam, egyszercsak a memória betelt, zárja be xy programot (8GB RAMom van, 2,8GB volt használva..) kifagyott teljesen a gép, de skype meg ment fél órán keresztül, mert dumáltam közbe haverral, és az ment.. Érdekes.. Resi megoldotta... A laptop hangfalait csak kicsit használtam, de most már enm is szólnak..


Szerintetek? Valmit cserélni benne? Gari nincs. Már csak zenézésre szeretném használni..


CPU: Intel Pentium 2117u

GPU: Nvidia Geforce GT 720M

HDD: Toshiba 750GB



2015. dec. 31. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

"HDD lehet szektorhibás lesz"


mitől?

2015. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pontos típus?

G.

2015. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elég sokszor újra volt telepítve, állítólag lehet emiatt szektorhiba.. Vagy ez tévhit?


Itt a gép: [link]


HDD típust nemtudom... Csak annyit, hogy Toshiba..

Illetve én 8GB RAM-mal vásároltam még anno..

2015. dec. 31. 14:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Hatalmas tévhit, az újrarakást pont leszarja a HDD.

Pontosan milyen oprendszer van rajt és mikor lett felrakva?

G.

2015. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Windows 8.1, legfrissebb driverek, október 18.
2015. dec. 31. 15:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég szokatlan hibák merültek fel, nem igazán tudom kapcsolatba hozni őket semmivel. A hangszóróhoz rakd fel a drivert, ha nincs még fenn.

G.

2015. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Fentvan, de ez hardveres probléma, múltkor még csak recsegett, mostanra behalt... Nekem nem számít, úgyis 2.1es hangrendszert használok, ami gyönyörűen szól róla.


Érdemes lenne kitakarítani? 40-45 fokos a proci alapjáraton..

2015. dec. 31. 15:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez alapján felesleges, teljesen jó érték. Hajtsd meg, úgy mennyi?

G.

2015. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
F1 2014, medium, 2x msaa, stabil 30fps 75 fok a processzor, 65-70 a videókártya.
2016. jan. 1. 17:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális értékek.

G.

2016. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!