Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cooler master CMHK8-7M53A-A2-G...

Cooler master CMHK8-7M53A-A2-GP hűtőborda öszerakás másventilátoral?

Figyelt kérdés

Van egy fönt leírt ventilátoros hűtő bordám a amd hez kaptam és van egy asus sensor fan om szóvl szétszedtem (nagynehezen) és bele akarom rakni az asus os sensor fant ami magától szabályoza magát (3 pin es) működni fog?

Mert azelőző amds ventilátor hengos kevés légtömeg szálításal rendelkezett stb.(ezért cserélem le.


+van az a a cuc amivel rá illesztjük a szoketre és van egy másik fém darab ami szétszedésnél elcsúszott és nem tudom hogy az illesztő fölé vagy alá kell tenni.

szóval ez nagy baj.

Magyarázás:ven egy hoszú fém amire a szoketre szorítsuk.és van ez a lemez ami téglalap alakú és középen át van kötve mintha abordákat védené a szorító cuctól.



-----------------------------------

| | |

| | |

-----------------------------------



a lyukak között a bordák álnak ki.Így néz ki.



2016. jan. 1. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
nem Így nézki amúgy a szoket szoritó az a rögzítő arra gondoltam
2016. jan. 1. 19:50
 2/4 A kérdező kommentje:

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

b b b

b b b

b b b

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

2016. jan. 1. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

hűtőbordán cserélsz ventilátort?

vagy másik hűtőborda másik processzor típushoz?

2016. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már semmi.

am hűtőbordán cserléltem volna de a másik az nem a szabvány volt mikor kisszedtem akor jöttem rá hogy kerekített és pont nem fér be.

és a másik problémát is megoldottam.

Amúgy kösz a választ.

2016. jan. 6. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!