Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet visszarakni a...

Hogyan lehet visszarakni a processzor hűtőbordájára a ventilátort?

Figyelt kérdés
Levettem a ventilátort a hűtőbordáról, mert túlmelegedett a processzor, amiatt, hogy a ventilátor nem pörgött. Levettem, hogy kiporoljam a másik oldalát is csak nem tudom visszarakni. Valaki tudna segíteni? Előre is köszi a válaszokat. Ha ez segít a processzor márkája AMD Athlon 64.

2016. jan. 2. 18:10
 1/5 Gábor_79 ***** válasza:
AMD hűtőt még pont nem szereltem, de használtál valamilyen eszközt hozzá? Mert ahogy elnézem akármelyik fotón, ott nincs semmi drót, sem csavar, úgyhogy valahogy rá kell nyomni. [link] van még pár kép. Nézd meg, hogy illeszkedhet.
2016. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyári hűtőre csak rápattan.Nem olyan egyszerű lepattintani sem hát még visszarakni.A régebbi modelleknél 4 csavar van.Ha a venti nem pörgött akkor porolás után sem fog.Érdemes lenne levenni a bordát is és újrapasztázni.
2016. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már máskor is volt ilyen probléma csak még vettem le a hűtőről. Porolás után korábban is elindult. Valóban nincs sem csavar semmi más, a nagy kérdés hogy tudom visszapattintani. lejönni elég könnyen lejött csak éppen felrakni nehéz, hogy ott is maradjon.
2016. jan. 2. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:

A keretnek van 4 kis körme ami bepattan a hűtőbordán kialakított vájatba.Az iránya nem mindegy-körmökkel a vájatba.Elég erősen rá kell nyomni hogy bepattanjon-vigyázz hogy el ne roppantsd az alaplapot.Ha könnyen lejött akkor nem volt a helyén, úgy kell egy csavarhúzóval az egyik oldalát kipattintani.

[link]

2016. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké értem.Köszönöm.
2016. jan. 2. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!